به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

ارائه خدمات مرکز جامع تشخیص و درمان ناباروری شکوفه بیمارستان بهاردانشگاه علوم پزشکی شاهرود

۲۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۵ کد : ۷۰۹۹ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۴۶
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود؛دکتر فولادی رییس بیمارستان بهار دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از ارائه خدمات مرکز جامع تشخیص و درمان ناباروری شکوفه بیمارستان بهار دانشگاه خبر داد و گفت: این مرکز به‌ عنوان یکی از مراکز پیشرفته در زمینه‌های علوم سلولی و فناوری‌های کمک کنندۀ باروری (ART) ارائه خدمات می دهد که وجود تجیهزات پزشکی پیشرفته و مناسب از بزرگترین مزیت های این مرکز می باشد .
ارائه خدمات مرکز جامع تشخیص و درمان ناباروری شکوفه بیمارستان بهاردانشگاه علوم پزشکی شاهرود

دکتر مجتبی فولادی با اشاره به این مطلب که یکی از زیباترین جلوه‌های پروردگار عالمیان ،فرزند آوری برای برترین آفریده خود در جهان هستی می باشد و در این میان و به فضل خدای مهربان ، حوزه سلامت  توانسته است  نقشی مهم در دست‌یابی به این هدف معنوی و کمک در زمینۀ درمان ناباروری و تبدیل آن به باروری ایفا نماید.

رییس بیمارستان بهار بیان داشت :خدمات ارائه شده به مراجعین در مرکز جامع تشخیص و درمان ناباروری شکوفه بیمارستان بهار با هدف اینکه هر زوجی با هر درصد احتمالی از موفقیت، باید تمامی تلاش‌ها و راه‌های درمانی انجام شودکه در عین حال مراقبت از حال جسمانی و شرایط روحی مراجعین نیز از جمله رسالت‌های این مرکز در تمامی مراحل درمان است.

 وی اظهار داشت : تدابیر  اندیشیده شده است که این مرکز به صورت متمرکز بر آسان کردن راه رسیدن به هدف برای تمامی مراجعین عزیز با بهترین امکانات است  .

رییس بیمارستان بهار افزود: مرکز جامع تشخیص و درمان ناباروری شکوفه بیمارستان بهار افتخار برخورداری از اساتید و متخصصان، پزشکان درمان ناباروری و کادر درمانی ماهر و کارشناسان مسلط در مرکز درمان ناباروری شکوفه بیمارستان بهار با امکانات و تجیهزات پزشکی پیشرفته و فضاهای مورد نیاز مطابق با استاندارد جهانی در حال ارائه خدمت به بیماران و مراجعین می باشد .

  خدمات ارائه شده در این مرکز شامل :IUI- میکرواینجکشن-  PRP  (پی آر پی) – سونوهیستروگرافی- TESE( نمونه برداری از بیضه)- Micro TESE ( نمونه برداری میکروسکوپی از بافت بیضه)- DNA Fragmentation Test  (بررسی شکست کروموزومی اسپرم )-  لاپاراسکوپی در ناباروری- هیستروسکوپی وفریز تخمک ، فریز جنین ، فریز اسپرم نیز از اقداماتی است که در بخش تشخیص و درمان ناباروری به انجام می رسد .

در مرکز جامع تشخیص و درمان ناباروری شکوفه بیمارستان بهار بخش هایی شامل : IVF - اتاق ریکاوری و آزمایشگاه های تخصصی IVF می باشد.

 باید اشاره کرد: این مرکز تحت پوشش برنامه حمایت مالی زوجین نابارور از طرف وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی نیز می باشدکه همه روزه از ساعت ۸ تا ۱۴ عصر آماده پاسخگوئی به بیماران می باشد.

کلید واژه ها: مرکز تشخیص و درمان ناباروری بیمارستان بهار ارائه خدمات دانشگاه علوم پزشکی شاهرود دکتر مجتبی فولادی


نظر شما :