رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود:

۱۳۴ هزار دُز واکسن به جامعه هدف در شاهرود و میامی تزریق شد

۲۳ شهریور ۱۴۰۰ | ۲۲:۰۷ کد : ۷۱۱۹ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۶۵۵
رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: تاکنون ۱۳۴ هزار دُز واکسن به جامعه هدف در شهرستان های شاهرود و میامی تزریق شد که از این تعداد افزون بر ۵۰ هزار نفر دز دوم را دریافت کردند.
۱۳۴ هزار دُز واکسن به جامعه هدف در شاهرود و میامی تزریق شد

دکتررضا چمن شامگاه سه شنبه با بیان اینکه طی ۲ روز گذشته بیش از ۱۳ هزار دُز واکسن در شرق استان سمنان تزریق شد، افزود: با ادامه روند توزیع مناسب واکسن در روزهای آینده، دانشگاه علوم پزشکی شاهرود توان افزایش ظرفیت واکسیناسیون را دارد.

وی از تلاش بی وقفه کارکنان حوزه بهداشت جهت واکسیناسیون گروه های هدف در شاهرود و میامی تقدیر کرد و اظهار داشت: واکسیناسیون جمعیت دانشجویان با شتاب بالایی ادامه دارد و در صورت استمرار توزیع مناسب واکسن و روند رو به کاهش بیماران کووید۱۹ آرامش نسبی به جامعه بازخواهد گشت.

دکتر چمن با بیان اینکه طی چند روز گذشته روند رو به کاهش را در آمار مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان های شاهرود و میامی را شاهد هستیم، ابراز داشت: در شبانه روز گذشته ۵۳ مورد جدید بیمار کووید۱۹ در جمعیت زیر پوشش این دانشگاه شناسایی شد. 

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ادامه داد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۰ بیمار کووید۱۹ در بخش های اختصاص یافته به بیماران کرونایی بستری شدند و در حال حاضر ۱۲۴ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود تحت درمان و مراقبت قرار دارند.


( ۲ )

نظر شما :