رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از شبکه بهداشت و درمان شهرستان میامی بازدید کرد

۱۴ مهر ۱۴۰۰ | ۲۳:۵۶ کد : ۷۲۹۳ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۳۳۵
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود امروز ۱۴ مهرماه ۱۴۰۰ازبخش های مختلف شبکه بهداشت و درمان شهرستان میامی بازدید نمود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از شبکه بهداشت و درمان شهرستان میامی بازدید کرد

دکتر چمن درسفر یکروزه خودبه شهرستان میامی ضمن بازدید از شبکه بهداشت و درمان شهرستان میامی با فرماندار و مسئولین شورای شهر میامی دیدار نمود.

 نشست رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با مدیران و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان میامی:

دکتر چمن در نشست با مدیران و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان میامی از روند ابتلا به بیماری کرونا ویروس و واکسیناسیون گروههای هدف در حوزه تحت پوشش شبکه بهداشت درمان از ابتدای پاندمی کرونا ویروس را مورد بررسی و  ارزیابی قرار داد.

نشست دکتر چمن با فرماندار و مسئولین شورای شهر میامی:

 خالق وردی رئیس شورای شهر میامی با تشکر از خدمات ارزشمند ریاست دانشگاه علوم پزشکی و همکارانشان و همچنین مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان میامی خواستار تکمیل و توسعه امکانات بیمارستان میامی و رفع نواقص موجود در خدمت رسانی شد و گزارشی از مشکلات و انتظارات مردم را بیان داشت.

ملایری فرماندار با تقدیر از توجه ویژه دکتر چمن ریاست دانشگاه علوم پزشکی به شهرستان میامی که استقلال مدیریت شبکه بهداشت، تکمیل ساختمان این شبکه و استقرار بخشی از پزشکان عمومی و متخصص مورد نیاز و بخشی از تجهیزات اساسی را به دنبال داشته تقدیر کرد.

وی همچنین از ایشان و دکتر محمدحسنی مدیریت شبکه بهداشت و درمان و سایر همکارانشان بخاطر فعالیت های چشمگیر و طاقت فرسا در امر مقابله با کرونا تشکر نمود.

 فرماندار از رییس دانشگاه خواست که تکمیل و تجهیز بیمارستان میامی را در اولویت برنامه های دانشگاه علوم پزشکی قرار دهند.

در ادامه این نشست دکتر چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با تشکر از مردم و مسئولین محلی در همراهی با متولیان سلامت بخشی از دستاوردهای سال های اخیر را یادآوری نمود و بر ادامه برنامه های پیشگیری از کرونا تاکید کرد و همچنین ضرورت پوشش صد درصدی واکسیناسیون جمعیت هدف را مهمترین نیاز امروز جامعه بر شمرد.

ایشان پوشش حداقل یک دوز واکسن در جمعیت بالای ۱۲ سال در حوزه تحت پوشش دانشگاه را ۶۵ درصد و در شهرستان میامی ۷۲ درصد اعلام کرد.

وی افزود:که از نظر آمار ابتلا روند رو به کاهش در شهرستان میامی استمرار دارد و کماکان این شهرستان در وضعیت آبی قرار دارد ولی همچنان چرخه انتقال ویروس فعال است و روزانه بطور متوسط سه تا پنج بیمار جدید در میامی شناسایی می شود.

 دکتر چمن بر ضرورت تکمیل و تجهیز بیمارستان میامی تاکید کرد و این مهم را یکی از اولویت های در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی ذکر کرد.


( ۲ )

نظر شما :