انجام ۳۶هزار و ۵۵۵ مورد دیالیزدر حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

۲۴ آبان ۱۴۰۰ | ۱۴:۳۹ کد : ۷۵۹۹ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۸۰۷
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۳۶ هزار و ۵۵۵مورد دیالیز برای بیماران ثابت، مهمان و اورژانسی در بخش همودیالیز حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود انجام شده است.
انجام ۳۶هزار و ۵۵۵ مورد دیالیزدر حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

دکتر شیبانی افزود: در حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بیمارستان های امام حسین (ع)، امام رضا (ع) میامی، خاتم الانبیاء (ص) و مرکز همودیالیز رضویان هلال احمر بصورت شبانه روزی به بیماران دیالیزی شهرستان و همچنین بیماران اورژانسی و مهمان خدمات ارایه می گردد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود اظهار داشت: بخش همودیالیز بیمارستان امام حسین (ع) ۱۳ هزار و ۱۹۵مورد دیالیز برای بیماران ثابت ، ۱۱۲مورد دیالیز برای بیمار مهمان و یک هزار و ۹۳ مورد دیالیز برای بیماران اورژانس صورت گرفته که ۱۳ تخت فعال به صورت شبانه روزی در سه شیفت به صورت آنکال و در اکثر زمان ها این شیفت با پذیرش بیماران اورژانسی فعال می باشد.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود افزود: دربخش همودیالیز بیمارستان امام رضا (ع) میامی یک هزار و ۸۲۶مورد دیالیز برای بیماران ثابت، ۲۳مورد دیالیز برای بیمار مهمان ارائه خدمات صورت می گیرد که  ۴ تخت فعال به صورت شبانه روزی در یک شیفت به بیماران دیالیزی شهرستان خدمات ارایه می گردد.

متخصص و قلب و عروق دانشگاه تصریح کرد: دربخش همودیالیز مرکز همودیالیز رضویان شانزده هزار و۵۳۰مورد دیالیز برای بیماران ثابت،۱۸۶ مورد دیالیز برای بیمار مهمان که ۱۷ تخت فعال به صورت شبانه روزی در ۲ شیفت فعال می باشد.

معاون درمان دانشگاه گفت: در بخش همودیالیز بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) شاهرود سه هزار و ۵۳۰ مورد دیالیز برای بیماران ثابت، ۳۰ مورد دیالیز برای بیمار مهمان و ۳۰مورد دیالیز برای بیماران اورژانس دربخش همودیالیز بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) شاهرود انجام شده است که با ۷ تخت فعال به صورت شبانه روزی دریک شیفت به صورت آنکال و دربرخی زمان ها این شیفت با پذیرش بیماران اورژانسی فعال می باشد.

 


( ۲ )

نظر شما :