به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

نشست هم‌اندیشی نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با کارکنان بیمارستان بهار

۲۶ آبان ۱۴۰۰ | ۱۰:۴۵ کد : ۷۶۱۳ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۸۹۲
به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود نشست هم اندیشی با کادر درمان بیمارستان بهار با موضوع زندگی ایده آل برگزار شد.
نشست هم‌اندیشی نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با کارکنان بیمارستان بهار

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد علی شیخ الاسلامی  مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در این نشست در تشریح زندگی ایده آل اظهار داشت: رسیدن به زندگی ایده آل آرزو و  آمال همه ما انسان‌ها است و زندگی ایده‌آل به فراخور حال، دانش و وسعت ذهنی و همچنین جهان‌بینی افراد متفاوت است. 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مولفه‌های بسیاری در وصول به چنین زندگی تاثیرگذار است و نمی‌توان در یک جلسه به همه آن عناوین اشاره کرد.

شیخ‌الاسلامی در این نشست به چند عنوان از عناوین تاثیرگذار در زندگی ایده آل از جمله مطالعه و کتاب‌خوانی، قدم زدن و لبخند بر لب داشتن، دعا و نماز، توجه به وعده‌های غذایی، تعادل در استفاده از غذاهای گوشتی، مصرف آب، بازی، سکوت و تفکر، خواب مناسب و سحرخیزی  اشاره و توضیحاتی بر حسب آموزه‌های دینی ارائه کرد.

این موضوع با بیان دیگر عوامل تأثیرگذار در دستیابی به زندگی ایده آل در جلسات بعدی پیگیری می‌شود.

این نشست با همکاری نهاد مقام معظم رهبری و معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و همچنین دکتر فولادی رییس بیمارستان بهار و دکتر اعظمی مدیر این بیمارستان برگزار شد .در ابتدای جلسه نیز مسابقه‌ای برگزار و از شرکت‌کنندگان خواسته شد مولفه‌ها و عناوینی که از نظر آن‌ها در رسیدن به یک زندگی ایده‌آل موثرند را یادداشت کنند. در پایان جلسه به پنج نفر از شرکت کنندگان در مسابقه کارت هدیه اهدا شد.

کلید واژه ها: دفتر نهاد مقام معظم رهبری زندگی ایده آل


( ۲ )

نظر شما :