در دیدار مدیرکل بیمه سلامت استان سمنان بارئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود عنوان شد:

تامین رضایت بیمه شدگان در گرو تعامل بیمه ها و ارائه خدمات مطلوب درمانی است .

۱۴ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۰:۰۰ کد : ۷۷۵ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۲۸۸۸
به گزارش روابط عمومی دانشگاه دردیدار دکتر رضا ممتحن مدیرکل بیمه سلامت استان سمنان با دکتر رضا چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود که روز شنیه ۱۴ بهمن ماه سال جاری در دفتر ریاست دانشگاه صورت گرفت موضوعات مرتبط با پرداختی و تعهدات بیمه و همکاری متقابل جهت کاهش مشکلات مورد بحث و بررسی قرارگرفت.
تامین رضایت بیمه شدگان در گرو تعامل بیمه ها و ارائه خدمات مطلوب درمانی است .

دکتر چمن در ابتدا با تبریک انتصاب دکتر ممتحن و آرزوی موفقیت برای ایشان از زحمات دکتر اعرابی مدیر کل سابق بیمه سلامت استان سمنان قدردانی نمود.

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در این دیدار بیان داشت: عدم پرداخت به موقع مبالغ مربوط به اسناد بیمه ای باعث بروزمشکل در  تامین تجهیزات درمانی مورد نیاز بیماران خواهد شد که این امر موج نارضایتی مردم و افت خدمات را بدنبال خواهد داشت.

دکتر چمن با اشاره به تلاش دانشگاه جهت تعامل بیشتر با بیمه ها افزود: ارایه خدمات مطلوب به بیمه شدگان و تامین رضایت آنها در گرو تعامل بیمه ها و ارائه خدمات مطلوب درمانی است.

مدیر کل بیمه سلامت ایرانیان در این جلسه با اعلام این که پرداختی ها در استان سمنان از متوسط کشور بهتر است گفت: در شهرستان های شاهرود و میامی بار اصلی درمان بر دوش دانشگاه علوم پزرشکی شاهرود است و امیدواریم با توسعه  همکاری ها بتوانیم در جهت رفع و کاهش مشکلات حرکت کنیم .

دکترممتحن همچنین بیان داشت :بودجه ما بودجه عملکردی است و آماده ایم جهت اصلاح و رفع کسورات و تعدیلات همکاری آموزشی و تو جیهی را با دانشگاه داشته باشیم.

گفتنی است د ر این د یدار که معاونین درمان و بهداشت دانشگاه و نمایندگان بیمارستانهای امام حسین (ع) و بهار و همچنین رییس اداره بیمه سلامت ایرانیان شهرستان شاهر ود وکارشناسان استانی بیمه سلامت حضور داشتند گزارشی از وضعیت تعهدات وپرداختی های بیمه ای در بیمارستانها و پزشک خانواده روستایی ارائه گردید.

کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی شاهرود دکترچمن دیدار مدیرکل بیمه سلامت استان سمنان دکتر رضا ممتحن


( ۱ )

نظر شما :