به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود :همراهی ،همدلی و همکاری همه مسئولان در ادامه راه خدمت موجب دلگرمی کادر بهداشت و درمان می شود

۰۸ دی ۱۴۰۰ | ۱۷:۲۹ کد : ۷۸۸۳ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۸۵۴
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در این آیین تکریم و استقبال با اشاره به اینکه در مسیر خدمت با تغییر نگاه از فردی به اجتماعی توانستیم در راه خدمت به خلق گام برداریم، گفت: همراهی، همدلی و همکاری همه مسوولان در ادامه راه خدمت موجب دلگرمی کادر بهداشت و درمان می شود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود :همراهی ،همدلی و همکاری همه مسئولان در ادامه راه خدمت موجب دلگرمی کادر بهداشت و درمان می شود

 دکتر حسین شیبانی با اشاره به اینکه دکتر چمن کارنامه  قابل قبولی را در مدت ۵۲ ماه کارکرد خود ارائه داده است، افزود: برای مدیریت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به کارگردان های متخصص نیاز داریم تا در مسیر خدمت موفق باشیم .
وی ضمن بیان اینکه تحقیق و پژوهش از شاخص های دانشگاه های علوم پزشکی به حساب می آید ، ابراز داشت : با تکیه بر تلاش و پیشتیبانی مسوولان، سعی می کنیم پرچم توسعه دانشگاه را با قدرت بالا برده و در این راه ثابت قدم باشیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با تأکید بر اینکه در دانشگاه در شرایط کنونی در حوزه‌های فضا و ساختمان، تعداد تخت در بیمارستان در شرایط خوبی به سر می بریم ، اظهار داشت: از مردم خواستارم با زدن دُز سوم واکسن و استفاده از ماسک ما را در این راه سخت یاری کنند.
دکترشیبانی تکمیل طرح های نیمه کاره را از ضروری ترین اقدامات برشمرد و تصریح کرد: در سه سال آینده وضعیت بهتری از عملکرد بیمارستان ها، توسعه متوازن در مناطق محروم، حمایت از بخش خصوصی به ویژه دانشگاه آزاد را شاهد خواهیم بود.


( ۱۹ )

نظر شما :