به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

تبریک دکتر شیبانی به مناسبت روز گزینش

۱۴ دی ۱۴۰۰ | ۱۵:۱۲ کد : ۷۹۲۷ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۶۶۰
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود در پیامی روز گزینش را به دست‌اندرکاران هسته گزینش تبریک گفت. وی در پیام خود چنین آورده است:
تبریک دکتر شیبانی به مناسبت روز گزینش

در تشخیص­ها، در گزینش اشخاص و در گزینش مسئولان، باید خدا را در نظر بگیرید، گزینش باید گزینش هوشمندانه، عالمانه و دقیق باشد

مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)

بسمه تعالی

فرمان بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران مبنی بر تشکیل هسته گزینش نشان از آینده‌نگری‌های ایشان و توجه به اهمیت و جایگاه گزینش بوده است که امروزه با توجه به حساسیت و جایگاه خطیر گزینش در هر سازمانی این مهم بر همه آشکارشده است.
بدون شک خدمات شایسته و تلاش‌های ارزشمند همکارانم در راستای به‌کارگیری نیروی انسانی کارآمد و تاثیرگذار سهم عمده‌ای در موفقیت دانشگاه و دست‌یابی به اهداف و سیاست‌های حوزه سلامت در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود  پیش رو خواهد داشت که تاثیر این نقش اساسی در آینده به‌وضوح درک می‌‌شود.
این‌جانب فرارسیدن ۱۵ دی‌ماه و روز گزینش را به‌تمامی همکاران گرانقدرم در هسته گزینش دانشگاه تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن سپاس از اقدامات و تلاش‌های ارزشمند شما در هسته گزینش، موفقیت و سربلندی شمارا از درگاه خداوند متعال خواستارم.


( ۱۵ )

نظر شما :