به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

پیام تبریک مدیر هسته گزینش دانشگاه به مناسبت روز گزینش

۱۴ دی ۱۴۰۰ | ۱۲:۱۰ کد : ۷۹۲۹ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۶۶۹
محمدحسن قنبریان مدیر هسته گزینش دانشگاه طی پیامی روز گزینش را تبریک گفت
پیام تبریک مدیر هسته گزینش دانشگاه به مناسبت روز گزینش

بسم الله الرحمن الرحیم

گزینش از جمله برکات و یادگار ارزنده و به یاد ماندنی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) ناشی از مبانی فکری انقلاب واصول فقهی اسلام ناب محمدی است که همواره در تارک و صحیفه دینی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می درخشد. و بر اساس فرمان مبارک معظم اله در مورخ ۱۳۶۱/۱۰/۱۵ بنیان گذاشته شد.

در راستای نیل به اهداف تعالی سازمان انتخاب بهترین و شایسته ترین افراد در سازمانها و بویژه در حوزه سلامت، از حساسیت مضاعف و اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد که تحقق این هدف در گرو گزینش و انتخاب بهترین افراد با شایستگی های ویژه ای است که بتوانند سازمان را، در رسیدن به اهداف خود یاری کنند و سهم بسزائی در موفقیت سازمان داشته باشند. در این راستا نقش راهبردی گزینش در جذب نیروی انسانی شایسته هویدا می شود، قطع یقین ما متولیان گزینش به عنوان بازوی توانای سیستم مدیریتی، ضمن رعایت حدود و موازین شرعی اخلاقی و انسانی و همچنین حفظ اسرار و حیثیت افراد و پرهیز از علایق شخصی و سلایق جناحی، رعایت عدل و انصاف را در گزینش افراد مورد توجه قرار داده ایم تا نه حقی از مردم ضایع شود و نه در عملکرد نظام گزینش خللی ایجاد شود.

اینجانب ضمن گرامیداشت 15دیماه سالروز تشکیل گزینش خدمت همکاران دانشگاهی وتوفیق روز افزون همکاران پر تلاش خودم در هسته گزینش، ایام فاطمیه و شهادت فاطمه زهرا سلام الله علیها و دومین سالگرد سردار دلها، شهید سلیمانی و همراهانشان را تسلیت عرض می کنم و به روح بلند وملکوتی معمار انقلاب، حضرت امام خمینی و شهداء تحیت و سلام دارم و طول عمری با برکت برای مقام معظم رهبری و همه خدمتگزاران به اسلام وانقلاب را از خداوند منان خواستارم.


( ۱۰ )

نظر شما :