به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

‍ پیام تبریک دکتر مصری پور سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان میامی به معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

۰۷ بهمن ۱۴۰۰ | ۰۷:۴۴ کد : ۸۱۱۴ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۷۸۶
دکتر مصری پور سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان میامی در پیامی انتصاب دکتر آرش صید آبادی را به عنوان معاون بهداشتی دانشگاه و رییس مرکز بهداشت شهرستان شاهرود تبریک و از خدمات دکتر بینش تقدیر کرد.
‍  پیام تبریک دکتر مصری پور سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان میامی  به معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

متن پیام بدین شرح می باشد:
استاد گرامی جناب آقای دکتر آرش صید آبادی  

با اهداءسلام وآرزوی بهروزی؛
آسمان بلند فرهنگ ایران زمین پیوسته پرستاره بوده و فروغ فرهنگ فرزانگی ایرانیان همواره دل و دیده جهانیان را روشنی و گرمی بخشیده است.جوهر این فرهنگ ایمان است و جان مایه آن عشق و این است راز ماندگاری و جاودانگی اسلام ناب محمدی (ص)؛ بدینوسلیه ضمن تبریک انتخاب شایسته ی جنابعالی به سمت معاونت بهداشتی دانشگاه و رییس مرکز بهداشت شهرستان شاهرود از خداوند منان آرزوی موفقیت فراوان برای جنابعالی و استواری گام هایتان را در راه تعالی و قرب به خداوند خواستارم.

بدون شک این انتخاب نشات گرفته از تعهد، کارآمدی، شایستگی‌، تخصص و تجربه بالای شما در دوره ها و مسئولیت های مختلف است که موجبات رشد و ارتقای مجموعه سلامت کشور را در پی خواهد داشت و در پی این انتخاب و انتصاب شایسته می توان افقی روشن و آینده ای پر از امید را برای مجموعه سلامت شهرستان متصور شد.

ازدرگاه ایزدمنان عزت، سربلندی و توفیقات همه خدمتگزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسألت دارم و برای آن استاد ارجمند مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی مجموعه تمنا دارم.
همچنین لازم می دانم از زحمات و تلاش های بی‌شائبه برادر ارجمند جناب آقای دکتر بینش که در طول دوران مسئولیت موجبات فعالیت های مهم و تأثیرگذاری در عرصه های فرهنگی گردید نیز تقدیر نموده و توفیقات روزافزون را مسألت نمایم.


( ۲ )

نظر شما :