به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر

۲۵ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۳:۴۸ کد : ۸۲۵۹ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۸۱۴
دکتر حسین شیبانی رییس دانشگاه در پیامی ولادت مولای متقیان حضرت علی (ع)، گرامیداشت مقام مرد و روز پدر را به تمامی همکاران دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به ویژه آقایان محترم دانشگاه تبریک گفت. ✍️ متن پیام به شرح زیر است:
پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر

  "بسم الله الرحمن الحیم"


۱۳ رجب المرجب روز میلاد مولود کعبه حضرت علی (ع) آغازگر اشاعه عدالت و ولایت و اسوه ایمان، شجاعت، شهامت  و اخلاص است، یگانه مردی که در خانه کعبه چشم به جهان گشود و در خانه خدا نیز به رستگاری و لقای معبود رسید.

بی تردید حضرت علی (ع) یاور راستین و همیشگی پیامبر اکرم (ص)، در ترویج دین اسلام و ارزش های الهی آن نقش بسزایی داشته و عدالت بزرگترین ویژگی این بزرگ مرد اسلام است.

زندگی سراسر برکت حضرت مولی الموحدین (ع) الگویی تمام‌عیار برای هر انسان پاک سرشت است و ولادت با سعادت این حضرت به زیبایی و نکویی روز بزرگداشت مقام پدر هم نام گذاری شده است و فرصت ارزنده ای است تا زحمات و ایثارگری تمامی پدران این سرزمین که خود را همواره وقف خانه و خانواده کرده اند ارج نهیم .

اینجانب سالروز ولادت امیر مومنان حضرت علی(ع)، اسوه خردورزان و حامی ستمدیدگان و محرومان و روز پدر را به عموم آزاد مردان جهان به ویژه  همکاران  محترم و خدوم دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تبریک و تهنیت عرض می نمایم و عاقبت به خیری، سلامتی، کامیابی و توفیقات روزافزون همگان را از خداوند متعال مسئلت دارم.

                                                             دکتر حسین شیبانی
                                                      رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

 


( ۶ )

نظر شما :