به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

دکتر شیبانی :جلب مشارکت مردم برای تزریق دز سوم واکسن را اولویت مهم مجموعه سلامت در شرایط کنونی خواند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۶ کد : ۸۲۷۲ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۹۰۵
ئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود در بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت شهری - روستایی شبانه روزی مجن، در روز جمعه ۲۹ بهمن‌ماه ۱۴۰۰، جلب مشارکت مردم برای تزریق دز سوم واکسن را اولویت مهم مجموعه سلامت در شرایط کنونی خواند.
دکتر شیبانی :جلب مشارکت مردم برای تزریق دز سوم واکسن را اولویت مهم مجموعه سلامت در شرایط کنونی خواند.

ه گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود، دکتر «حسین شیبانی» رئیس دانشگاه، با حضور در شهر مجن، ابتدا از مرکز خدمات جامع سلامت شهری- روستایی شبانه روزی مجن بازدید کرد.

او در این بازدید که با همراهی مهندس یوسفی معاون اجرایی و خانم دکتر رضایی معاون فنی معاونت بهداشت و رضا محمدزمانی مدیر روابط عمومی دانشگاه انجام شد، در بخش های مختلف این مرکز حضور یافته و در گفت و گو با پزشک، دندانپزشک، مراقبان سلامت و دیگر کارکنان، بر نحوه ارائه خدمت به مردم شهرستان و فرآیندهای مراقبتی از جمعیت تحت پوشش نظارت کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در این بازدید با بررسی آمارهای واکسیناسیون در شهر مجن، بر اهمیت تلاش مجموعه سلامت برای آگاه سازی جامعه نسبت به ضرورت دریافت واکسن تاکید کرد و افزود: این تلاش در پوشش گسترده واکسیناسیون دز اول و دوم در جمعیت هدف، بسیار تاثیرگذار بود و شرایط کنونی و ورود موج جدید بیماری به کشور، اهمیت تداوم تلاش ها برای دریافت دز سوم را ضروری ساخته است.

دکتر حسین شیبانی در این بازدید با بررسی شاخص های سلامت شهر مجن و قدردانی از تلاش های انجام شده، بر اهمیت توجه به امر «پیشگیری» با کمک توسعه اقدامات بهداشتی در جامعه تاکید کرد.

این بازدید با حضور در آزمایشگاه، واحد دندانپزشکی، اتاق پزشک و دیگر بخش های این مرکز خدمات جامع سلامت همراه بود.


( ۷ )

نظر شما :