به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

کاشت نهال به یاد شهدای مدافع سلامت دانشگاه

۱۸ اسفند ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۴ کد : ۸۴۱۲ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۸۹۶
به مناسبت هفته منابع طبیعی ۲ اصله نهال به یاد شهدای مدافع سلامت شهیدان دکتر حبیب ذاکریان و میلاد بسطامی روز سه شنبه ۱۷ اسفندماه ۱۴۰۰ در محوطه سایت مرکزی دانشگاه کاشته شد.
کاشت نهال به یاد شهدای مدافع سلامت دانشگاه

این مراسم با حضور دکتر شیبانی رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ، دکتر سید شاهرخ آقایان معاون فرهنگی و دانشجویی، محمد راستین معاون مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان، محمدرضا کشاورزیان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شاهرود و خانواده شهید مدافع سلامت میلاد بسطامی وجمعی از کارکنان دانشگاه برگزار شد.

دکتر شیبانی گفت: شهدای بزرگوار انقلاب از جمله شهدای سلامت و علی الخصوص شهدای دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ، جزء ثمره ی این شجره طیبه می باشند و این‌ها راه زندگی با شرافت را به ما نشان می‌دهند. و جان خود را نثار سلامت مردم کردند.

وی ادامه داد: کاشت و نگهداری درخت، بیمه عمر زندگی و نشانه احترام به محیط زیست است. درخت این نعمت الهی و حلقه مهم و واسط برای تداوم حیات چرخه طبیعت است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود عنوان کرد: امروز مردم فهیم شهرستان های شاهرود و میامی با مهمان ناخوانده ای به نام کرونا مواجه اند که مناسب است با رعایت اصول بهداشتی، کاهش ترددها و مسافرت ها و خودمراقبتی از سرایت این بیماری جلوگیری کنند.

 


( ۸ )

نظر شما :