به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

دیدار مدیران ارشد حوزه ریاست با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

۲۵ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۷:۴۲ کد : ۸۴۷۰ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۷۴۹
دکتر شیبانی رئیس دانشگاه در جلسه مدیران ارشد حوزه ریاست دانشگاه ضمن تبریک ایام مبارک اعیاد شعبانیه سال نو را پیشاپیش به تمامی مدیران و کارکنان خدوم و زحمتکش دانشگاه تبریک گفت.
دیدار مدیران ارشد حوزه ریاست با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

وی خاطر نشان کرد : سال ۱۴۰۰ با همه سختی و آسانی ها و کم و کاستی ها رو به پایان است سالی که برای دانشگاه های علوم پزشکی سال سختی بود چرا که بیماری کرونا مشکلات متعددی را ایجاد کرد .

وی افزود: مدیران و کارکنان خدوم دانشگاه با همه ی وجود در برابر کمبود ها و چالش ها در حوزه های مختلف ایستادگی کردند و خوشحالم اولویت اول و مهم همه ی شما خدمت به مردم و گره گشایی از کار مردم است .

وی تاکید کرد: باید نگاه خود را مسئولانه کنیم و به الزامات سازمانی توجه داشته و کاملاً رعایت کنیم و متعهدانه به جایگاه و مسئولیتی که به امانت در اختیار ما گذاشته شده است نگاه کنیم و یک الگوی مدیریتی باشیم چرا که حوزه ریاست باید الگو و شاخص و درخدمتگزاری به مردم سرآمد باشد.

دکتر شیبانی با بیان اینکه در سال جدید باید همت و تلاش بیشتری داشته باشیم تصریح کرد: سال ۱۴۰۱ را با انگیزه، توان و جدیت بیشتری آغاز می کنیم و باید بر اساس برنامه ریزی و برنامه های استراتژیک در حوزه ریاست حرکت کنیم.

دکتر شیبانی  افزود: یکی از مهم ترین ابزار رسیدن به اهداف برنامه ریزی است و از مدیران می خواهم که  برای سال نو برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت حوزه فعالیت خود را تنظیم کنند و مطابق جدول زمانبندی  برنامه ها را طبق زمان مشخص پیش ببرند و از تجربیات گذشته بهره مند شویم.

دکتر شیبانی بیان کرد : مدیران باید روابط مثبتی با کارمندان داشته باشند تا بتوانند در قلب آنان نفوذ کنند تا  همراهی و همکاری آنان را داشته باشند . از حاشیه ها بپرهیزند و تمرکز خود را معطوف امور اصلی کنند.

دکتر شیبانی در این دیدار ضمن تحلیل عملکرد هر حوزه،نظرات ارشادی خویش را اظهار نمود.

در پایان این دیدار مدیران ارشد حوزه ریاست به ارایه مختصری از نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.


( ۵ )

نظر شما :