به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

بازدید نوروزی رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ازمرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امام حسین (ع)

۰۸ فروردین ۱۴۰۱ | ۰۹:۱۱ کد : ۸۵۲۹ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۶۰۰
در هفتمین روز از سال ۱۴۰۱، رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود با حضور در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امام حسین (ع) از نزدیک بر فرآیندهای ارائه خدمت در این مرکز درمانی نظارت کرد.
بازدید نوروزی رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ازمرکز آموزشی، پژوهشی و  درمانی امام حسین (ع)

به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود، دکتر «حسین شیبانی» رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در این بازدید ضمن تبریک سال نو و قدردانی از تلاش شبانه روزی کادر درمان، از بخش های مختلف این مرکز بازدید کرد و ضمن پایش آمادگی این بیمارستان در تعطیلات نوروز، شیوه خدمت رسانی و نحوه ترخیص بیماران کووید۱۹ را مورد بررسی قرار داد و در گفت و گو با مسوولان و کارکنان این مرکز درمانی، روند ارایه خدمات درمانی و دغدغه های آنان را جویا شد.

او از بخش های مختلف این مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی شامل بخش تریاژ اورژانس، احیای قلبی ریوی، تحت نظر، مراقبت های ویژه ICU، عمومی، بخش اورژانس، حاد ۱ و ۲ اورژانس بازدید کرد و نحوه ارائه خدمات و چالش ها و نیازمندی های این مرکز را مورد بررسی قرار داد.  

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه این مرکز درمانی نه تنها به مردم شهرستان های شاهرود و میامی و استان های همجوار، بلکه در ایام نوروز به مراجعان سراسر کشور نیز خدمت ارایه می دهد، از تلاش بی وقفه کارکنان این مرکز درمانی به ویژه در تعطیلات نوروز، قدردانی کرد.

مدیران و مسوولان بخش های این بیمارستان نیز در این بازدید، گزارشی از روند خدمت رسانی به مراجعان به رییس دانشگاه و هیات همراه ارایه دادند.

در این بازدید، دکتر بیکی معاون درمان، ، دکتر عامری مدیر درمان، مهندس عباسی سرپرست مدیریت برنامه ریزی و نظارت راهبردی، رضا محمدزمانی مدیر روابط عمومی، مهندس علی پوری مدیر خدمات پشتیبانی مرکز، علی غریب مسئول حراست مرکز، خانم رحیمی مترون مرکز، خانم نام آور سرپرست اداره پرستاری آقای امیر عبدالهی، دکتر «حسین شیبانی» رییس دانشگاه را همراهی می کردند.
 

 

کلید واژه ها: بازدید نوروزی دکتر حسین شیبانی بیمارستان امام حسین دانشگاه علوم پزشکی شاهروددانشگاه علوم پزشکی شاهرود


( ۶ )

نظر شما :