به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

دیدار فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود وهیئت همراه با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

۱۷ فروردین ۱۴۰۱ | ۲۱:۳۵ کد : ۸۵۸۷ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۱۱۰
سرهنگ علی کریمی، فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود و هیئت همراه با حضور در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ، بمناسبت تبریک سال جدید، با دکتر شیبانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود روز چهارشنبه، ۱۷ فروردین ماه ۱۴۰۱ دیدار و گفتگو کرد.
دیدار فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود وهیئت همراه با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

در این دیدار فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود ضمن تبریک سال جدید و عرض خدا قوت به عوامل و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ادامه داد : بر اساس شواهد و مستندات، تلاش و مجاهدت  کادر درمان اعم از پزشکان ، پرستاران، خدمات، کاراداری و.... که صادقانه  و بدون اغماض شبانه روز تلاش می کنند این قشر در کشور به عنوان الگو قرار گرفته شده اند.

وی با اشاره به اینکه امروزه در دنیا، سلامت مقدم بر امنیت شده است افزود: از دوران شیوع بیماری کرونا در شهرستان شاهرود یکی از سازمان هایی که در کنار مدافعان سلامت بوده نیروی انتظامی بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ، ضمن تقدیر و تشکر از فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود و هیئت همراه و کلیه همکاران نیروی انتظامی ، رضایت این دانشگاه را از عملکرد نیروی انتظامی اعلام کرده وافزود: علاوه بر خدمات ارزنده نیروی انتظامی و ارتباط  تنگاتنگ با دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در همه گیری بیماری کرونا، نیروی انتظامی نقش مهمی در ایجاد امنیت، را ایفاء می کنند.

دکتر شیبانی به همکاری و هماهنگی های بیش از پیش نیروی انتظامی ودانشگاه علوم پزشکی شاهرود تاکید کرده وافزود امیدواریم با افزایش همکاری بین نیروی انتظامی وتلاش شبانه روزی کادر بهداشتی، درمانی و همراهی مردم بتوانیم توانمندی سیستم سلامت شهرستان شاهرود را افزایش دهیم .
 


( ۴ )

نظر شما :