به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به مناسبت فرارسیدن روز جهانی بهداشت

۱۹ فروردین ۱۴۰۱ | ۰۸:۴۷ کد : ۸۵۹۴ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۷۶۰
دکتر حسین شیبانی طی پیامی فرا رسیدن ۷ آوریل مصادف با ۱۸ فروردین ماه "روز جهانی بهداشت" را به تمامی فعالان سلامت به ویژه همکاران حوزه بهداشت تبریک گفت.
پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود  به مناسبت فرارسیدن روز جهانی بهداشت

دکتر شیبانی، ضمن تبریک ایام ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات هم وطنان در این پیام خدمات ارزنده همکاران حوزه بهداشت در کنترل بیماری کرونا را ارج نهاد و گفت: بی شک زحمات فداکارانه و تلاش جهادی همکاران حوزه بهداشت در پیشگیری و مقابله با کووید ‌‏-۱۹ در جبهه سلامت ستودنی است.

به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه در پیام دکتر شیبانی آمده است: هرساله ۷آوریل مصادف با ۱۸فروردین به عنوان روزجهانی بهداشت از طرف سازمان جهانی بهداشت (who) با شعاری خاص به مردم جهان تبریک گفته می شود تا راه پر پیچ و خم بهداشت و درمان را به همگان یادآوری کند.

 وی با اشاره به شعار  سال ۲۰۲۲ به عنوان "سیاره ما، سلامت ما" گفت: بی شک روز جهانی بهداشت فرصت مغتنمی است تا بازنگری و نگاه مجدد به توانمندی ها و دستاوردها و انتظارات موجود برای پاسخگویی به هنگام و شایسته به مردم ، در قالب یک برنامه منسجم و کلان همراه با هم در مسیر تحقق سلامت مردم گام برداریم.

 وی یادآور شد: تلاشگران عرصه بهداشت همچون سربازان گمنام بدون هیچ چشم داشتی به صورت جهادگونه در جهت کنترل این بیماری و ارتقای سطح سلامت همنوعان خود تلاش کرده و تا ریشه کنی کامل این بیماری و ویروس از حرکت بازنخواهند ایستاد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود خاطرنشان کرد: اینجانب ضمن عرض تبریک روز جهانی بهداشت به همه خادمان و والیان سازمان ها و مراکز بهداشتی فعال در سراسر جهان بویژه تمامی معاونان، اعضای هیئت علمی، متخصصان، پزشکان، پرستاران، کارشناسان، بهورزان، کارآموزان و کارورزان و...در مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان های شاهرود ومیامی؛ توفیق روز افزون، جاری شدن جویبار رحمت و مغفرت الهی در زندگی را برای تمامی این والامقامان خواستارم.

دکتر حسین شیبانی
رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود


( ۶ )

نظر شما :