به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرودبه مناسبت روز دندانپزشک

۲۳ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۲:۴۱ کد : ۸۶۱۰ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۶۹۲
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود با صدور پیامی فرارسیدن ۲۳ فروردین ماه "روز دندانپزشک" را تبریک گفت.
پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرودبه مناسبت روز دندانپزشک

در پیام دکتر شیبانی آمده است: ارتقای سلامت جامعه مرهون تلاش و تعهد متخصصانی است که دانش، مهارت و عمر گرانبهای خود را سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار داده اند.
وی در ادامه می افزاید: در این میان دندانپزشکان به عنوان معماران لبخند سلامت، با ارائه خدمات برای پیشگیری و درمان بیماری‌های دهان و دندان نقش با ارزشی را در عرصه بهداشت و درمان و نیز ارتقای کیفیت زندگی افراد جامعه ایفا می کنند.

گرامیداشت خدمات سلامت دهان و دندان در یک روز خاص،  عطف توجه عمومی به جایگاه دندانپزشک و قدردانی از تلاش این عزیزان می باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت ۲۳ فروردین «روز دندانپزشکی» از زحمات و تلاش های همکاران گرامی این حوزه در سطح شهرستان قدردانی نموده، از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون تمامی کارکنان شاغل در بخش دندانپزشکی مراکز بهداشتی درمانی تحت پوشش دانشگاه و سایر بخش های فعال در سطح شهرستان را مسئلت می نمایم.

لازم به ذکر می دانم از  خدمات شایان این عزیزان در ایام بحران کرونا که با وجود تمام خطرات احتمالی با رعایت دستورات کامل بهداشتی و پروتکل های ابلاغی و اعمال برنامه ریزی در پذیرش بیماران، خدمات دندانپزشکی را به مراجعین در نهایت دقت و سلامت ارائه نمودند قدردانی نمایم. امید آن دارم با همکاری و همدلی هر چه بیشتر، در اعتلای خدمات سلامت دهان و دندان موفق  باشند.

                   دکتر حسین شیبانی
       رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود


( ۴ )

نظر شما :