به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

سخنرانی دکتر شیبانی ریاست دانشگاه در آیین گرامیداشت روز جهانی ماما و روز علوم آزمایشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۰:۳۹ کد : ۸۷۶۵ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۸۹۹
آیین گرامیداشت روز جهانی ماما و روز علوم آزمایشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با حضور دکتر شیبانی ریاست دانشگاه، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای امینی امام جمعه شاهرود ،دکتر بیکی معاون درمان ،اعضای هیات رییسه دانشگاه، روسای بیمارستان ها، دانشکده ها و جامعه ایثارگر مامایی و علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود۱۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در سالن پورسینا دانشکده پزشکی دانشگاه برگزار گردید.
سخنرانی دکتر شیبانی ریاست دانشگاه در آیین گرامیداشت روز جهانی ماما و روز علوم آزمایشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

دکتر شیبانی افزود: ماه اردیبهشت مناسبت های بزرگی در حوزه بهداشت و سلامت است و به همین مناسبت در هفته سلامت روز جهانی ماما و روز علوم آزمایشگاهی را گرامی می داریم و از کلیه همکاران حوزه بهداشت و درمان  تقدیر و تشکر می نماییم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تصریح نمود:تحقق سلامت امروز و فردای ایران با تلاش، دانش اندوزی و پویایی فعالان حوزه مامایی می باشد.

وی بیان داشت :جامعه مامایی به عنوان یکی از اعضای خانواده سلامت کشور به واسطه مهارت، دانش، ایثار اخلاص و معنویات خویش همواره نویدبخش حیات، نشاط و سلامت برای خانواده‌ها بوده و به ویژه در ایام  همه گیری ویروس منحوس کرونا با تعهد و تلاشی ایثارگرانه خدمات ارزنده ای در راستای حفظ سلامت مادران و نوزادان ارائه نمودند.

 دکتر شیبانی بیان داشت :نقش والا و موثر فعالان عرصه آزمایشگاه در حوزه بهداشت و درمان در زمینه تشخیص، مراقبت، کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا طی دو سال و نیم گذشته انکارناپذیر است و از این رو توجه به جایگاه فعالان آزمایشگاهی در پیشبرد اهداف نظام سلامت و ارتقای خدمات این حوزه حیاتی و اثربخش است.

 


( ۱۰ )

نظر شما :