به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از بخش قلب مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امام حسین (ع)

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۲۲:۵۴ کد : ۸۷۹۰ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۰۸۷
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، روز پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری دکتر شیبانی رئیس دانشگاه به اتفاق دکتر رفیعی رئیس مرکز، دکتر نام آور معاون درمان و خانم دکتر عباس زاده معاون آموزشی مرکز، مهندس عباسی سرپرست مدیریت برنامه ریزی و نظارت راهبردی و غریب مسئول حراست از بخش قلب مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امام حسین (ع)بازدید کرد.
بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از بخش قلب مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امام حسین (ع)

در این بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ضمن گفت‌وگو با پزشکان و کادر درمانی بخش قلب، به بررسی نحوه ارائه خدمت پرداخت و دستورات لازم را درخصوص ارائه هرچه مناسبتر خدمات به مردم شریف شهرستان های شاهرود و میامی و مناطق همجوار ارائه نمود.

وی افزود: حضور متخصصین قلب در استان ظرفیت و سرمایه‌ای بزرگ برای دانشگاه علوم پزشکی و مردم شریف است و قطعاً با بهره‌برداری از مرکز آنژیوگرافی و اتاق عمل قلب باز؛ میزان رضایتمندی مردم و بیماران قلبی استان از ارائه خدمات تخصصی ارتقاء پیدا خواهد کرد.


دکتر شیبانی گفت: با توجه به این‌که بخش قلب مرکز آموزشی، پژوهشی درمانی امام حسین (ع) شاهرود، بیماران ارجاعی قلبی را از تمامی شهرستان های استان و استان های همجوار پوشش می دهد، باید به توسعه بیشتر خدمات در قلب و جراحی قلب در این مرکز توجه جدی شود.

رئیس دانشگاه در پایان از زحمات و خدمات مناسب ارائه شده توسط کادر درمانی این بخش قدردانی کرد.
 


( ۵ )

نظر شما :