به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

اورژانس شاهرود ۱۷ مصدوم تصادف اتوبوس را به بیمارستان منتقل کرد

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۰:۱۲ کد : ۸۸۲۱ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۴۹۱
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی شاهرود گفت: تصادف اتوبوس و کامیون در پنج کیلومتری محور شاهرود به دامغان یک فوتی سر صحنه داشت و اورژانس شاهرود ۱۷ مجروح را به بیمارستان منتقل کرد.
اورژانس شاهرود ۱۷ مصدوم تصادف اتوبوس را به بیمارستان منتقل کرد

دکتر فرحناز جان محمدی  روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برخورد بین کامیون و اتوبوس اصفهان به مشهد  بامداد امروز باعث مجروح شدن ۲ تن از سرنشینان کامیون و ۲۸ مسافر اتوبوس شد.

به گفته وی ، ۱۲ تن از مصدومان با اقدام سریع  و به موقع کارشناسان امدادی در محل درمان شدند.

وی با بیان اینکه ۱۷مصدوم این رخداد جاده ای پس از انجام اقدام های لازم نخستین اورژانس پیش بیمارستانی برای ادامه روند درمان به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود منتقل شدند ، اظهار داشت: یکی از مسافران اتوبوس به علت شدت جراحت وارده سرصحنه حادثه فوت کرد.

وی تاکید کرد: بلافاصله ۲ دستگاه آمبولانس اورژانس شاهرود و سه دستگاه آمبولانس اورژانس دامغان به محل حادثه اعزام شدند.

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با ۱۷۴ کارشناس در ۱۶ پایگاه جاده‌ای، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند. همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی در این مرکز آماده است.

محورهای ارتباطی استان سمنان که بخشی از جاده سراسری تهران به مشهد محسوب می‌شوند، یکی از پرترددترین راه‌های عبوری کشور است. براساس آمار سالانه حدود ۲۰ میلیون تردد در این مسیر انجام می‌شود و حوادث مختلفی نیز در آن روی می‌دهد.


نظر شما :