به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

پیام تبریک مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۱:۴۷ کد : ۸۸۲۵ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۱۱۸
ضا محمدزمانی طی پیامی روز روابط عمومی و ارتباطات را به فعالان و طلایه داران عرصه ارتباطات تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است
پیام تبریک مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود  به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات

روابط عمومی آیینه تمام نمای مراکز، سازمان‌ها و نهادهای مختلف است” مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

            بسم الله الرحمن الرحیم 

 ۲۷ اردیبهشت ماه؛ روز جهانی ارتباطات و هفته بزرگداشت روابط عمومی را به تمامی همکاران بی ادعا و پر تلاشم در سراسر استان  تبریک می گویم.

دنیای امروز عصر ارتباطات و تبادل اطلاعات است و در این دهکده جهانی، اطلاعات با سرعت وصف نشدنی در حال مبادله می باشد. امروزه قدرت در دست جوامعی قرار دارد که از نیرومندترین شبکه‌های ارتباطی و به تبع آن از  بیشترین شاهراه های اطلاع رسانی برخوردار باشند و این در تمدن مدرن کنونی جهان حقیقتی انکار ناپذیر  است.

حیات فکری و سلامت روانی انسان به تبادل سالم اطلاعات با دیگران در محیط پیرامون وابستگی دارد و روابط عمومی نقش موثری نه تنها در فراهم کردن اطلاعات صحیح و به روز برای مردم و سازمان دارند، بلکه به عنوان یک کارگزار سلامت روانی جامعه نیز ایفای نقش می کند و با تولید و انتشار اطلاعات موثق ، رسالت خود را در امر اطلاع رسانی ، آگاهی بخشی و آموزشی همگانی به ویژه در حوزه ی حساس و با اهمیت تلاش و مجاهدت روابط عمومی اهمیت سلامت ایفا می کند.

تلاش و مجاهدت روابط عمومی دانشگاه  در دوران مبارزه با کرونا بر کسی پوشیده نیست همان روزهایی که لباس مقدس مستند سازی و خبرنگاری را به تن کرده و با ورود به بخش های کرونا سعی در به تصویر کشیدن  تلاش مدافعان سلامت و همچنین تولید محتوای آموزشی و اطلاع رسانی با هدف کنترل و پیشگیری از این بیماری در سطح جامعه داشتند و با تمام وجود و با بهره گیری از تمام توان و ظرفیت خود و یاری گرفتن از رسانه های جمعی مکتوب و غیر مکتوب ، اصحاب محترم رسانه ، صدا و سیما ، شبکه مجازی و ... سعی در اطلاع رسانی وسیع و وثیق در تامین و تحفیظ سلامت داشتند که شایسته است .

اینجانب بار دیگر این روز را به فعالان نیک اندیش و نیک رفتار این عرصه در سراسر کشور و به ویژه همکارانم در مدیریت روابط عمومی دانشگاه تبریک عرض می نمایم و از در گاه حضرت حق توفیق روزافزون و سربلندی همه ی آنان را در راه خدمت به وطن آرزومندم. 
 
رضا محمدزمانی -مدیر روابط عمومی دانشگاه


( ۱ )

نظر شما :