به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

‍ تجلیل معاون درمان دانشگاه (از خانواده ایثارگرحیات) اهدا کننده عضو

به مناسبت ۳۱اردیبهشت ماه ،روز اهدای عضو از تعدادی از خانواده های ایثارگر حیات تجلیل شد.
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۰۸:۳۷ کد : ۸۸۴۸ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۵۳۵
دکتر حمید رضا بیکی به همراه دکتر رفیعی ریاست بیمارستان امام حسین (ع) ،دکتر عامری مدیر درمان دانشگاه و جمعی از مسئولین این دانشگاه با حضور در قطعه حیات دوباره در وادی السلام شاهرود از خانواده های ایثارگر و بخشنده ؛ مرحوم حسین سالاری و مرحومه مریم آوخ با اهدای لوح سپاس از آن ها تجلیل نمود.
‍ تجلیل معاون درمان دانشگاه (از خانواده ایثارگرحیات) اهدا کننده عضو

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان این خبرافزود: این مراسم بمنظور ارتقاء فرهنگ اهدای عضو در جامعه و تجلیل از مقام والای خانواده های اهداء کننده عضو برگزار شد.

دکتر بیکی افزود :اهدای عضو یکی از موضوعات مهم در حوزه ی نظام های سلامت است، هر فرد بیماری که به هر دلیلی دچار مرگ مغزی می شود می تواند با اهدای عضو زندگی۸  انسان را نجات دهد.

وی ضمن تشکر از خانواده های اهدا کننده عضو گفت: این خانواده جز اقشار فرهیخته ی این سرزمین هستند و امیدوارم این عمل را مردم سرلوحه ی زندگی خود قرار دهند که این اقدام خداپسندانه در سطح شهرستان های شاهرود و میامی نهادینه شود.

وی افزود: این خانواده ها با اهدای اعضای عزیزانشان حیات دوباره به بیمارانی می بخشند که بعلت بیماری حاد کارایی عضوی از بدنشان را از دست داده اند و بار درد و رنج شدید و هزینه های سنگین بیماری را خود و خانوادهایشان به دوش می کشند.
 


( ۱ )

نظر شما :