درآستانه تحویل سال و عید نوروز :

پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت سال نو

۲۸ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۶:۵۲ کد : ۸۸۹ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۳۹۴۰
دکتر رضا چمن رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود در پیامی فرا رسیدن سال جدید را به مردم شریف و خانواده بزرگ حوزه سلامت تبریک گفت. متن پیام وی به شرح زیر است:
پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت سال نو

به نام خدا

          ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی...

    بهار با بشارت طراوت و تازگی می رسد و در گذاری که بادها و طوفان ها بسی شمع ها  و چراغ ها را فسرده و خاموش می کنند نسیم باد نوروزی با اعجاز رستاخیزی  خود چراغ دل را به تماشای جمال و جلال الهی روشن می سازد؛ و بر ماست که این فرصت سبز را مغتنم بدانیم و همت طلبیم تا به مدد" مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ "  طالب سالی باشیم :آغازش امید و انجامش رستگاری .

    اینک که با لطف و عنایت خداوند به استقبال سال نو می رویم؛ هرچند سالی که گذشت همراه بود با فراز و فرود فراوان:رخدادهایی زیبا و شکوهمند که کام جان ها را شیرین کرد و وقایعی که تلخ کامی به بار آورد  و داغ بردلهای هموطنان نهاد...

    و اما در حوزه سلامت؛ آنچه  درخشان و بالنده  و موجبات مباهات فعالان این عرصه را فراهم آورده تعهد و خدمت بی وقفه در مسیر تامین، حفظ و ارتقای "سلامت" مردم شریف بوده است و اگر چه کاستی ها و کمبود منابع بسان خار مغیلان خاطر رهراوان این وادی را گاهی خسته و آزرده ساخته اما ارائه خدمات به شوق کعبه رضایت خالق و مخلوق همراه با صبوری و تحمل اعضای خانواده بزرگ سلامت کشور خاصه همکاران عزیز مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود ایشان را شایسته قدردانی و ستایش نموده است..

    در راستای تامین مطالبات و نیازمندیهای همکاران عزیز اگر چه با تمام توان تلاش نموده ایم اما توفیقات نسبی حاصل شده و امیدوارم که به فضل خدای متعال در آینده نزدیک شاهد موفقیت های بیشتری در این عرصه باشیم "اِنَّ مع العسریسرا"

با  تبریک عید خجسته نوروز، سالی سرشار از توفیق و تندرستی برای ملت بزرگ ایران و همکاران عزیز حوزه سلامت و خانواده های ارجمندشان آرزو می نمایم.

دکتر رضا چمن

رییس دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی شاهرود

کلید واژه ها: دکترچمن پیام تبریک سال نو رئیس دانشگاه


( ۳ )

نظر شما :