به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از مرکز بهداشتی و درمانی شبانه روزی حسین آباد کالپوش

۱۶ تیر ۱۴۰۱ | ۰۹:۰۰ کد : ۹۱۹۲ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۷۴۰
دکتر حسین شیبانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با همراهی معاونین بهداشتی، درمان و توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ، مدیران حراست، بازرسی و روابط عمومی و رئیس فوریت های پزشکی، مدیر و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان میامی در روز چهارشنبه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۱، از مرکز بهداشتی و درمانی شبانه روزی حسین آباد کالپوش بازدید نمودند.
بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از مرکز بهداشتی و درمانی شبانه روزی حسین آباد کالپوش

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، ضمن عرض خدا قوت و گفتگو با پرسنل، با حضور در واحدهای مختلف مرکز بهداشتی و درمانی شبانه روزی حسین آباد کالپوش،در خصوص تعیین شاخص ها، برنامه ریزی دقیق و داشتن اطلاعات کامل برای ارائه راهکارهایی برای خدمت موثرتر، از بین بردن مسائل بهداشتی مردم، پیگیری اکسیژن ساز و دستگاه رادیو گرافی مرکز، کمبود نیروی انسانی و پذیرش کلیه بیماران منطقه تحت هر شرایطی تاکید نمود.

گفتنی است رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ضمن بازدید از پانسیون پزشکان، اتاق پزشک، آزمایشگاه تشخیص طبی، دندان پزشکی و واحد سلامت روان، واحد بهداشت محیط ، خانواده ، حرفه ای و داروخانه مرکز، ضمن مذاکره با کارکنان و گیرندگان خدمت وضعیت کمی و کیفی اجرای برنامه های مختلف را ارزیابی کرد.

در این بازدید، پزشک مسئول و مراقبین سلامت مرکز، گزارشی از اقدامات انجام شده و آمار و اطلاعات ثبت شده در سامانه سیب ارائه نمودند.
 


( ۲ )

نظر شما :