به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

جلسه بررسی‌ مسائل بهداشتی و درمانی منطقه کالپوش با دهیاران و اعضای شورای روستاهای منطقه کالپوش شهرستان میامی

۱۶ تیر ۱۴۰۱ | ۱۱:۰۹ کد : ۹۱۹۷ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۰۷۰
در پایان سفر یک روزه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، جلسه بررسی‌ مسائل بهداشتی و درمانی منطقه کالپوش با دهیاران و اعضای شورای روستاهای منطقه کالپوش شهرستان میامی در روز چهارشنبه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۱ با حضور مهندس طاهران پور سرپرست فرمانداری شهرستان میامی، امام جمعه منطقه کالپوش در محل دهیاری روستای نردین برگزار شد.
جلسه بررسی‌ مسائل بهداشتی و درمانی منطقه کالپوش با دهیاران و  اعضای شورای روستاهای منطقه کالپوش شهرستان میامی

در این دیدار دهیاران و  اعضای شورای منطقه کالپوش در خصوص مشکلات و مسائل بهداشتی منطقه با دکتر شیبانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و هیات همراه بحث و تبادل نظر کردند.

مهندس طاهران پور سرپرست فرمانداری شهرستان میامی با اشاره به اهمیت موقعیت منطقه کالپوش در نقطه ی تلاقی محورهای اصلی و فرعی ، جمعیت قابل ملاحظه ی ساکن و پوشش خدماتی روستاهای پرجمعیت مجاور وقمر(حسین آباد کالپوش ، نام نیک، رضوان، نردین، تلوبین، گلستان و ...) اظهار داشت: مجموعه این شرایط توجه ویژه و برنامه محور به مسائل این منطقه را اقتضاء می کند.

مهندس طاهران پور خاطر نشان کرد فقدان پایگاه اورژانس جاده ای در این منطقه یک دغدغه اساسی و بسیار جدی است و این خلاء اثر خود را در مواقع وقوع حوادث فوریتی بروز می دهد و از طرفی حادث شدن اتفاقات اورژانسی مثل تصادفات و سوانح جاده ایی،لزوم اعزام بیماران بد حال با وضعیت اضطراری غیر قابل اجتناب است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: تمام تلاش مجموعه دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود رسیدن به توزیع متوازن خدمات بهداشتی و درمانی در حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود است و همچنین جهاد برای جلب رضایت مردم در حوزه سلامت، درمان و آموزش است و ما همواره قدردان توجه مردم  و مسئولین به این حوزه ها هستیم.

وی ادامه داد: حوزه سلامت یکی از حوزه های مهم و موثر در دو شهرستان شاهرود و میامی است، چرا که وضعیت سلامت مردم که امر بسیار مهمی است توسط این حوزه مدیریت می شود.

دکتر شیبانی افزود: در خصوص رفع موانع و مشکلات زیرساختی حوزه سلامت منطقه کالپوش شهرستان میامی، هدف گذاری لازم در انجام تعهدات و پروژه های ناتمام در منطقه صورت گرفته و دانشگاه با تمام توان در خدمت مردم منطقه بوده و این مشکلات و کمبودها را در شأن و منزلت مردم عزیز منطقه رفع و رجوع خواهد کرد.

 دکتر شیبانی در این دیدار در خصوص اقدامات صورت گرفته در منطقه کالپوش شهرستان میامی توضیحاتی را ارائه داد و در خصوص درخواست های اعضای شورا گفت : این مسائل بررسی و نتیجه آن به سمع و نظر آنها خواهد رسید. 

در پایان اعضای شورای منطقه کالپوش از اقدامات شبکه بهداشت و درمان شهرستان میامی و در مجموع دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تقدیر و تشکر کردند.


( ۳ )

نظر شما :