به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در پیامی فرا رسیدن ایام سوگواری ماه محرم را تسلیت گفت.

۱۰ مرداد ۱۴۰۱ | ۰۹:۰۲ کد : ۹۳۰۸ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۳۵
دکتر حسین شیبانی در پیامی فرا رسیدن ایام سوگواری ماه محرم را به عموم مردم شرف شهرستان های شاهرود و میامی بویژه جامعه دانشگاهیان و فرهیختگان عرصه علم و دانش تسلیت گفت.
رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در پیامی فرا رسیدن ایام سوگواری ماه محرم را تسلیت گفت.

به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه در متن پیام دکتر شیبانی آمده است؛ بار دیگر بانگ قافله ایثار و شهادت به قافله‌سالاری سیدالشهداء (ع) به گوش می‌رسد و ماه غم و اندوه شهادت امام حسین(ع) و یاران و دلدادگان خاندان عصمت و طهارت فرا رسید.
محرم است که با آمدنش زنگار از دل‌های شیدای نیکان و مشتاقان ائمه اطهار (ع) می‌زداید، آوای فداکاری و مقاومت در برابر بیداد را در جهان هستی طنین انداز می کند، طلسم استبداد و استکبار را در هم می شکند و به ناامیدی در برابر مستبدان و زور‌گویان خاتمه می دهد.

حقیقت محرم و عاشورا، امر به معروف و نهی از منکر است و پیام عاشورا برای نسل ما زنده نگه‌داشتن این فریضه بزرگ الهی است.

اکنون که جامعه با موج هفتم بیماری کووید۱۹ مواجه است، وظیفه شرعی و همگانی ما فرهنگ‌سازی امر به معروف استفاده از ماسک و رعایت اصول بهداشت فردی و عمومی در سطح جامعه است تا بتوانیم به عمق تفکر امر به معروف و نهی از منکر دست یافته و با مشارکت و همدلی هرچه بیشتر در اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی در کنار عزاداری‌های ماه محرم و حافظ جان خود و دیگران باشیم ونظام سلامت و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی و کادر درمان را در کنترل اپیدمی کووید ۱۹ یاری نمایند.

اینجانب فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و یاران با وفایش را به مردم ولایت مدار شهرستان شاهرود و میامی به ویژه خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تسلیت عرض می کنم.

                دکتر حسین شیبانی
                 رییس دانشگاه


نظر شما :