به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

دکتر شیبانی: بهداشت و سلامت صرفا نداشتن بیماری نیست بلکه در کنارش آرامش روحی و روانی هم بسیار موثر است.

۱۰ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۱:۱۲ کد : ۹۳۲۳ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۹۱
اعضای مجمع خیرین سلامت شهرستان شاهرود با حضور در دفتر ریاست دانشگاه روز یکشنبه ۹ مردادماه سال جاری با دکتر شیبانی دیدار و گفتگو کردند.
دکتر شیبانی: بهداشت و سلامت صرفا نداشتن بیماری نیست بلکه در کنارش آرامش روحی و روانی هم بسیار موثر است.

دکتر شیبانی در این جلسه ضمن خیرمقدم به اعضای مجمع خیرین سلامت شهرستان شاهرود گفت: بهداشت و سلامت صرفا نداشتن بیماری نیست بلکه در کنارش آرامش روحی، روانی و اجتماعی هم بسیار موثر است و امید به زندگی افراد جامعه را افزایش می دهد. 
 
وی به اهمیت حضور خیرین در حوزه بهداشت و درمان در جهت رفع مشکلات و چالش‌های این حوزه اشاره کرد و افزود: برخی از نیازها و چالشهای حوزه سلامت نیازمند حضور خیرین نیکوکار می باشد و می توان از ظرفیت خیرین برای رفع نیازها و ارتقاء سطح خدمات دهی به مردم و جامعه به خوبی بهره برد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود اذعان کرد: توسعه مشارکت مردمی در سلامت، نکته اصلی ارتقا سلامت است و مشارکت مردمی و فعالان اجتماعی در امر سلامت و افزایش آگاهی عمومی می تواند راهگشای امور بهداشتی و درمانی باشد.

دکتر شیبانی با اشاره به نقش خیرین در روزهای سخت مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا، آن را نشان دهنده غیرت ایرانی دانست و گفت: در این ایام، نقش پررنگ خیرین سلامت در کنار کادر درمان، نقشی بی بدیل است و با اقدامات ماندگار و خداپسندانه حرکتی بسیار زیبا در جهان از خود به یادگار گذاشتند.


نظر شما :