معاون دانشگاه علوم پزشکی شاهرود: جذب نیروی بومی برای بیمارستان میامی در اولویت است

۲۳ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۱:۵۴ کد : ۹۳۸۸ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۹۵۵
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه جذب نیروی انسانی بومی برای بیمارستان میامی در اولویت است، گفت: بیمارستان امام رضا(ع) این شهرستان اواخر شهریور و یا اوایل مهرماه افتتاح می‌شود.
معاون دانشگاه علوم پزشکی شاهرود: جذب نیروی بومی برای بیمارستان میامی در اولویت است

دکتر حمیدرضا بیگی روز یکشنبه افزود: برای تأمین نیروی انسانی بیمارستان امام رضا(ع) میامی سعی شده از افراد بومی منطقه استفاده شود تا مشکل تردد نداشته باشند.

وی با بیان اینکه به منظور جذب نیروی متخصص کادر درمان اقدام‌هایی انجام شده است، ادامه داد: بسیاری از تجهیزات توسط وزارتخانه و هیأت امنای بیمارستان خریداری شد.

دکتر بیگی با بیان اینکه بیمارستان امام رضا(ع) دارای بخش مراقبت‌های ویژه (ICU)،(CCU) و اتاق عمل است، تصریح کرد: تمامی تجهیزات این بخش‌ها تهیه شده و در حال نصب است.   

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ابراز داشت: روز گذشته رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و جمعی از مسوولان شهرستان میامی از روند تکمیل و تجهیز این بیمارستان بازدید کردند.

وی به فعالیت بخش جراحی قلب بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود نیز اشاره کرد و گفت: تاکنون بیش از ۶۰ عمل جراحی قلب با موفقیت در این بیمارستان انجام شد.

دانشکده‌های پزشکی، پرستاری و مامایی، پیراپزشکی و بهداشت با بیش از ۲ هزار دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود فعال هستند. 
شهرستان‌های شاهرود و میامی با ۵۴ هزار کیلومتر مربع مساحت، گستره زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود است.


( ۳ )

نظر شما :