به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

واژگونی خودروی سواری در محور سبزوار- میامی پنج مصدوم داشت

۲۶ مرداد ۱۴۰۱ | ۰۹:۱۵ کد : ۹۴۳۸ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۷۹۳
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود گفت: واژگونی سواری پژو پارس در محور سبزوار به میامی در ۱۰ کیلومتری عباس آباد پنج مصدوم برجای گذاشت.
واژگونی خودروی سواری در محور سبزوار- میامی پنج مصدوم داشت

محسن مزجی روز یکشنبه افزود: واژگونی خودروی سواری پژو پارس ساعت ۱۲:۲۲ در ۸۵ کیلومتری شهرستان میامی رخ داد. 

وی با اشاره به اینکه پس از تماس مردمی با واحد فرماندهی و کنترل عملیات اورژانس ۱۱۵شاهرود مبنی بر واژگونی این خودرو، اورژانس جاده‌ای عباس آباد و هلال احمر مستقر در منطقه کاهک بی‌درنگ به محل حادثه اعزام شدند، ابراز داشت: پس از حضور کارشناسان اورژانس و هلال احمر به محل حادثه امدادرسانی و تسریع در انجام اقدام‌های نخستین پزشکی لازم انجام شد.

مزجی با بیان اینکه به دلیل وخامت حال حادثه دیدگان اورژانس هوایی به محل اعزام شد، اظهار داشت: پس از انجام اقدام‌های لازم درمانی پیش‌بیمارستانی سه مصدوم توسط بالگرد اورژانس و ۲مصدوم هم با آمبولانس اورژانس عباس آباد به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود منتقل شدند.

به گفته وی، حال یکی از مصدومان این حادثه وخیم  گزارش شده است.

مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود با ۱۷۴ کارشناس در ۱۶ پایگاه جاده‌ای، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می‌کند. همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی دراین مرکز آماده است.

محورهای ارتباطی استان سمنان که بخشی از جاده سراسری تهران به مشهد محسوب می‌شود، یکی از پرترددترین راه‌های عبوری کشور است. براساس آمار سالانه حدود ۲۰ میلیون تردد در این مسیر انجام می‌شود و حوادث مختلفی نیز در آن روی می‌دهد.


نظر شما :