به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

دکتر رفیعی :ماهانه بیش از ۷۲ هزار تست در آزمایشگاه بیمارستان امام حسین (ع) انجام می شود

۲۳ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۵ کد : ۹۶۳۷ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۳۸۸
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه؛ رئیس مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی امام حسین (ع) دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت : به طور میانگین ، ماهانه بیش از ۷۲ هزار تست در آزمایشگاه این مرکز برای بیماران سرپایی، بستری و اورژانس در سه شیفت کاری و بصورت تمام وقت انجام می شود .
دکتر رفیعی :ماهانه بیش از ۷۲ هزار تست در آزمایشگاه بیمارستان امام حسین (ع) انجام می شود

دکتر هوفر رفیعی افزود : با افزایش تعداد پذیرش، زمان نوبت دهی به بیماران که پیش از این حدود 10 روز بود به حداکثر 3 روز کاهش یافته است

وی تصریح نمود: در 5 ماهۀ اول سال جاری27 هزار و 142 مراجعه (سرپایی، بستری و اورژانس) به آزمایشگاه بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود صورت گرفته و 352 هزار و 886 تست انجام شده است .

رئیس مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی امام حسین (ع) شاهرود بیان داشت  : آمار یکسالۀ منتهی به اسفند 1400 نشان می دهد 876 هزار و 934 تست برای 57 هزار و 379 بیمار اعم از سرپایی، بستری و اورژانس انجام شده است .

وی یادآور شد: در حال حاضرآزمایشگاه بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود با بهره گیری از نیروهای مجرب و دستگاه های مجهز، قابلیت انجام بالغ بر 100 تست آزمایشگاهی وتخصصی را دارد، همچنین کلیه آزمایشات مربوط به بیماران دیالیزی شهرستان در آزمایشگاه این مرکز انجام  می شود.


( ۷ )

نظر شما :