به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

تکریم و معارفه سرپرست مرکز آموزشی ،پژوهشی ودرمانی بهار دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

۲۸ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۵:۲۱ کد : ۹۶۵۶ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۲۶۲
مراسم تکریم و معارفه سرپرست مرکز آموزشی ،پژوهشی ودرمانی بهار دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با حضور دکتر شیبانی رییس دانشگاه ، حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر ابراهیم باغشنی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، اعضای هیات رییسه ، مدیران بیمارستان در روز دوشنبه ۲۸ شهریورماه سال جاری در سالن اجتماعات بیمارستان بهار برگزار شد.
تکریم و معارفه سرپرست مرکز آموزشی ،پژوهشی ودرمانی بهار دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

در این مراسم دکتر حسین شیبانی رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود طی حکمی دکتر حمید نام آور را به عنوان سرپرست مرکز آموزشی ،پژوهشی ودرمانی بهار دانشگاه علوم پزشکی شاهرود منصوب نمود.

در حکم ایشان آمده است :    
  سلام علیکم

با احترام، با عنایت به پیشنهاد مشترک معاونین محترم درمان و آموزشی دانشگاه و نظر به تعهد، تخصص و توانمندی جنابعالی و به موجب این ابلاغ به عنوان « سرپرست مرکز آموزشی ،پژوهشی ودرمانی بهار شاهرود  » منصوب می گردید.

انتظار می رود برنامه ریزی مناسب را به منظور تکریم و استفاده بهینه از سرمایه ارزشمند نیروی انسانی در دستور کار خود قرار دهید و در سایه الطاف الهی با بهره گیری از کلیه منابع و ظرفیت ها در کسب رضایت مندی بیماران نهایت سعی و تلاش خویش را به عمل آورید.

توفیق روزافزون جنابعالی و همکاران ارجمندتان را در عرصه فعالیت های درمانی، آموزشی و پژوهشی آن مرکز عظیم از درگاه ایزد منان آرزومندم.  
                                                                                                                                                                                                             گفتنی است از خدمات و فعالیت های شبانه روزی، ارزشمند و ماندگار دکتر مجتبی فولادی در دوران تصدی این مسئولیت تقدیر بعمل آمد.                                                


( ۳ )

نظر شما :