مراسم بزرگداشت روز جهانی دیابت

مراسم بزرگداشت روز جهانی دیابت

۳۰ آبان ۱۴۰۱ | ۱۰:۰۷ کد : ۱۰۰۷۷ اخبار اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۳۶
به مناسبت هفته ملی وروز جهانی دیابت با شعار " با آموزش دیابت از آینده خود محافظت کنیم " با حضور جناب آقای دکتر صید آبادی (معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ) و جمعی از علاقه مندان و داوطلبان سلامت و افراد دیابتی واحد  دیابت و کارشناسان معاونت در مورخ ۲۵/۰۸/۱۴۰۱ در بوستان حجاب روبروی پلی کلینیک تخصصی دانشگاه مراسمی از طرف درمانگاه دیابت پلی کلینیک تخصصی دانشگاه برگزار گردید
مراسم بزرگداشت روز جهانی دیابت

 

در ابتدای این برنامه سرکار خانم شاطر کارشناس محترم تغذیه در ارتباط با اهمیت تغذیه سالم در بیماران دیابتی و عوامل موثر بر آن مطالبی را ارائه و به سئوالات شرکت کنندگان در برنامه پاسخ دادند.

درادامه ، سرکار خانم خوبانی : مربی محترم امور ورزشی ، ضمن صحبت در ارتباط با اهمیت ورزش در مراقبت بیماران دیابتی، جهت اجرای آموزش حرکات نرمشی و ورزشی به صورت دسته جمعی اقدام نمودند .

سپس جناب آقای دکتر صید آبادی (معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ) در ارتباط با بیماری دیابت ، عوارض ، پیامدها ، کنترل و مراقبت در بیماری دیابت مباحثی ایراد فرمودند.

در برنامه خبرنگار محترم صدا وسیما نیز حضور داشتند و ضمن تهیه خبر، مصاحبه با آقای دکتر صید آبادی و سه نفر از مبتلایان به دیابت مصاحبه به عمل آمد.

در پایان با پذیرایی مختصر از شرکت کنندگان ، از حضور این عزیزان تقدیر و تشکر بعمل به عمل آمد.


نظر شما :