برگزاری ویژه برنامه گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر در بیمارستان امام حسین(ع)

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۰:۳۶ اسلاید شو اخبار
برگزاری ویژه برنامه گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر در بیمارستان امام حسین(ع)

 

 

 

 

 

 

 

همزمان با 11 اردیبهشت ماه، ویژه برنامه گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر با حضور جمع زیادی از مهمانداران بیمارستان، مدیران مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی امام حسین (ع)، مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و مسئولین محلی در بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود برگزار شد.

در ابتدای این جلسه پس از عرض خیر مقدم به مدعوین توسط دکتر رفیعی رییس مرکز، پیام دکتر حسین شیبانی رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود به مناسبت روز جهانی کار و کارگر توسط مدیر خدمات و پشتیبانی بیمارستان قرائت شد.

دکتر بیکی معاون درمان دانشگاه،  مرتضی محمدیون مشاور رییس دانشگاه در امور مشارکتهای اجتماعی سازمانهای مردم نهاد و خیریه های حوزه سلامت، حمیدرضا قنبریان عضو شورای اسلامی شهر شاهرود و سید علی اصغر میری مدیر عامل شرکت بهگر شاهوار در ویژه برنامه گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر در سخنانی تصریح کردند: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و نامگذاری امسال با عنوان " مهار تورم و رشد تولید" و تأکید مؤکد ایشان بر تولید ملی به عنوان کلید حل مشکلات اقتصادی، بی‌تردید ارج نهادن به عناصر جامعه تولید محور و تکریم و تجلیل از عاملان اقتصادی کشور بویژه کارگران شریف و تلاشگر، یکی از مهم‌ترین اقدامات در هفته کارگر به شمار می‌رود.

سخنرانان با اشاره به اهمیت ارتقاء کرامت کارگران وحفظ شأن وجایگاه فعالان اقتصادی آنان بر اعتمادآفرینی و ترویج روح صداقت و همدلی در سپهر کار و تلاش، توجه به مسایل، نیازها و انتظارات جامعه کارگری، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی تاثیرگذار جامعه کار و تلاش در روند توسعه کشور و ایجاد محیطی پویا و فعال برای ایفای مسئولیت‌های اقتصادی- اجتماعی تاکید  کردند.

 

در این ویژه برنامه با اهدای هدیه از برترین های مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی امام حسین(ع) در هفتمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود (گرامیداشت دهه مبارک فجر)، تجلیل شد.


همچنین از آقایان یدا... شاهسوار، علیرضا محمدی کیا، ابراهیم نوروزی و حسین رضائی چهار تن از همکاران محترم تاسیسات و خدمات اتاق عمل که در اسفندماه 1401 به افتخار بازنشستگی نائل آمدند، تقدیرشد.

 


نظر شما :