کسب مقام سومی مسابقات دو و میدانی کشوری توسط پرستار بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود

فریبا فهیمی همکار اورژانس با ثبت رکورد ۵ دقیقه و ۱۲ ثانیه و ۲۹ صدم ثانیه توانست مقام سومی مسابقات کشوری ۱۵۰۰ متر را از آن خود کند.
۰۳ خرداد ۱۴۰۲ | ۰۷:۵۵ اخبار
کسب مقام سومی مسابقات دو و میدانی کشوری توسط پرستار بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود

 

 

 

 

 

 

 

 

فریبا فهیمی پرستار اورژانس بیمارستان امام حسین(ع) دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، در ماده 1500 متر مسابقات دو و میدانی کشوری جایزه بزرگ تهران(بانوان)، موفق به کسب مقام سوم شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران، رقابت‌های دو و میدانی جایزه بزرگ تهران با حضور قهرمانان ورزش دو و میدانی از سراسر کشور در دو بخش بانوان و آقایان روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ در رشته ی دومیدانی، پرتاب با نیزه و پرش بانوان در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد.

بنا بر اعلام کمیته مسابقات و داوران این دوره از رقابت ها، فریبا فهیمی همکار اورژانس مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی امام حسین(ع) شاهرود با ثبت رکورد 5 دقیقه و 12 ثانیه و 29 صدم ثانیه توانست بعد از دو شرکت کننده تهرانی، مقام سومی مسابقات کشوری 1500 متر را از آن خود کند.

روابط عمومی بیمارستان این موفقیت را به خانم فهیمی و کارکنان بیمارستان تبریک عرض نموده و برای ایشان توفیق، سربلندی و موفقیت روز افزون آرزومند است.


نظر شما :