اخبار متحرک - آرشیو

نخستین مجمع سلامت شهرستان میامی
در شهرستان میامی برگزار گردید؛

نخستین مجمع سلامت شهرستان میامی گالری

اولین مجمع سلامت شهرستان میامی با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، فرماندارشهرستان میامی ، ائمه جمعه ،اعضای شورای شهر میامی ،اعضای هیات رییسه دانشگاه و سایر مسئولین شهرستان میامی چهارشنبه ۲۸ آذر ماه در سالن اجتماعات فرمانداری شهر میامی برگزار شد.

ادامه مطلب
اولین جشنواره تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود
در هفته پژوهش برگزار شد ؛

اولین جشنواره تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه همزمان با هفته پژوهش اولین جشنواره تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با حضور رییس دانشگاه ،معاونین ،اعضای هیات رییسه ،مدیران گروه ها، اعضای هیات علمی، مربیان ،جمعی از کارکنان و دانشجویان فعال درحوزه پژوهش در روز دوشنبه ۲۶آذر ماه در سالن پور سینا دانشکده پزشکی برگزار گردید و از پژوهشگران برتر دانشگاه تجلیل به عمل آمد.

ادامه مطلب
در مراسمی از ۳۷ داوطلب سلامت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تقدیر بعمل آمد.
به مناسبت روز جهانی داوطلب:

در مراسمی از ۳۷ داوطلب سلامت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تقدیر بعمل آمد. گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه به مناسبت گرامیداشت روزجهانی داوطلبان سلامت با شعار "اجتماعی شدن سلامت با مشارکت داوطلبان سلامت از ۳۷ داوطلب سلامت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تقدیر شد.

ادامه مطلب
بازدید سرزده رییس  دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از بیمارستانهای امام حسین(ع) و بهار شاهرود
به گزارش روابط عمومی

بازدید سرزده رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از بیمارستانهای امام حسین(ع) و بهار شاهرود گالری

دکتر رضا چمن رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود باتفاق معاون درمان و مدیر حراست دانشگاه بطور سرزده از بیمارستانهای امام حسین(ع) و بهار پنجشنبه ۲۲ آذر ماه بازدید نمودند.در این بازدید یک روزه بطور اختصاصی مشکلات و نواقص مرتبط با پرونده بیماران ترخیص شده مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای لازم ارائه گردید.

ادامه مطلب
دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با دانشگاه STIFAR  اندونزی قرارداد همکاری امضا کرد.
در راستای بین المللی سازی و توسعه فعالیت های آموزشی وپژوهشی؛

دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با دانشگاه STIFAR اندونزی قرارداد همکاری امضا کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در اولین گام های بین المللی سازی و در راستای توسعه همکاری‌های علمی و افزایش تعاملات بین‌المللی، تفاهم نامه همکاری های آموزشی و تحقیقاتی بین دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و دانشگاه STIFAR اندونزی توسط رؤسای این دو دانشگاه و با حضور معاونان آموزشی و پژوهشی و مدیران امور بین الملل امضا گردید. با دعوت دانشگاه STIFAR اندونزی از رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به عنوان سخنران کلیدی کنفرانس بین المللی که در کشور اندونزی در ۱۴تا ۱۶ آذرماه جاری برگزارگردید دکتر رضا چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با موضوع محوری" تحقیقات پزشکی در قرن بیست ویکم"به ایراد سخنرانی پرداخت.

ادامه مطلب
مانور سراسری زلزله در شاهرود برگزار شد
همزمان با سراسر کشور صورت پذیرفت:

مانور سراسری زلزله در شاهرود برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آئین نمادین مانور ایمنی و زلزله با شعار مدرسه ایمن – جامعه ایمن روز چهارشنبه ۷ آذرماه همزمان با سراسر کشور با حضور سازمان ها و ادارات شهرستان در دبیرستان کوثر شاهرود برگزار گردید.

ادامه مطلب
حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان شاهرود در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود
با هدف گرامیداشت روز دانشجو:

حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان شاهرود در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه محمدی معاون استاندار و فرماندار شهرستان شاهرود به منظور گرامیداشت ۱۶ آذر روز دانشجو و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو به اتفاق احمد خرم معاون سیاسی –امنیتی فرمانداری شهرستان شاهرود در دانشگاه حضور یافت و دکتر آقایان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه گزارشی از برنامه های دانشگاه در خصوص بزرگداشت روز دانشجو ارایه نمود .

ادامه مطلب
۱۶ آذر روز دانشجو گرامی باد
درشصت و پنجمین سالگرد روز دانشجو؛

۱۶ آذر روز دانشجو گرامی باد

۱۶ آذر روز دانشجو است .روزی که نقطه عطفی در تاریخ جنبش دانشجویی ایران محسوب می گردد.روزی که سنگ فرش های دانشگاه با خون سرخ دانشجویان رنگین شد. باگذشت ۶۵ سال ، همچنان ۱۶ آذر برای ما نشانه و یادآور روشنگری، بیداری ، استکبارستیزی وآزادگی دانشجویان است. ۱۶ آذر، روزی است که دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به دخالتهای امریکا و انگلیس در امور ایران و سفر "ریچارد نیکسون" معاون رییس جمهوری امریکا به تهران، همراه دیگر دانشجویان بپاخاستند و سینه خود را آماج گلوله های رژیم پهلوی قرار دادند تا سندی دیگر از روح میهن پرستی، آزادی خواهی و استقلال طلبی فرزندان این مرزوبوم را برای همیشه در تاریخ ثبت کنند. دانشجویان آگاه و آزاده درمقطع کنونی ودرهجوم تحریم های ظالمانه با الهام از سیره سیاسی الهی امام امت ، نصایح رهبر فرزانه انقلاب و حرکت در خط سرخ شهادت به رغم هیاهوی دشمنان دیرینه ،استقلال طلبی،آزادی خواهی و استکبار ستیزی خود را حفظ می کنند. به همین مناسبت در ادامه دستنوشته ای از زنده یاد دکتر علی شریعتی و روایتی از شهید مصطفی چمران و گزارشی ازمرکز اسناد انقلاب اسلامی از واقعه ۱۶ آذر ۱۳۳۲ را مرور می کنیم.

ادامه مطلب
علوم پزشکی شاهرود ۴۰درصد جمعیت استان سمنان را پوشش می‌دهد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود:

علوم پزشکی شاهرود ۴۰درصد جمعیت استان سمنان را پوشش می‌دهد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به نقل از خبر گزاری مهر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: ۴۰ درصد از جمعیت ۷۰۲ هزارنفری استان سمنان تحت پوشش خدمات این دانشگاه هستند.

ادامه مطلب
ثبت نام نوزدهمین مرحله آزمون تعیین صلاحیت فنی ممیزان بهداشتی
به گزارش روابط عمومی دانشگاه

ثبت نام نوزدهمین مرحله آزمون تعیین صلاحیت فنی ممیزان بهداشتی

به اطلاع می ساند: اطلاعیه ثبت نام نوزدهمین مرحله آزمون تعیین صلاحیت فنی ممیزان بهداشتی از طریق سامانه آزمون به آدرس http://www.azmoon.iaeh.ir در آذر ماه سال جاری انجام خواهد شد.

ادامه مطلب