اخبار متحرک - آرشیو

اجرای طرح بسیج ملی غربالگری دیابت و فشارخون در مراکز درمانی شاهرود

طرح بسیج ملی غربالگری دیابت و فشارخون در قالب پویش ملی سلامت همزمان با سراسر کشور از ۲۰ آبان ماه آغاز و تا ۱۵ دی ادامه خواهد داشت و تمامی افراد بالای ۱۸ سال با مراجعه به مراکز و پایگاه های سلامت می توانند در این غربالگری شرکت نمایند.

ادامه مطلب
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود :

اسلامی شدن دانشگاه منوط به اسلامی شدن علم دانشگاه است

آیین بزرگداشت روز وحدت حوزه و دانشگاه با حضور حجت الاسلام والمسلمین عباس امینی امام جمعه شاهرود، ابوطالب جلالی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود اعضای هیات رییسه دانشگاه و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان، روسای دانشگاهها، اساتید و چهره‌های برجسته حوزه و دانشگاه در روز ۲۸ آذرماه در تالار پورسینا دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود برگزار شد.

ادامه مطلب
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

شب نشینی معاون و مدیران فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با دانشجویان خوابگاهی به مناسبت یلدا

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به همراه جمعی از مدیران این معاونت به مناسبت فرارسیدن شب یلدا به دیدار دانشجویان ساکن در سراهای دانشجویی دانشگاه رفتند و ساعتی را با آنان به گفتگو نشستند.

ادامه مطلب
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

بازرسی کارشناسان بهداشت محیط از مواکب، مساجد توزیع کننده نذورات در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها گالری

بازرسی کارشناسان بهداشت محیط در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ از مواکب، مساجد توزیع کننده نذورات در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ضمن بازدید آموزش های لازم به متولیان مراسم به منظور رعایت موازین بهداشتی در تهیه و توزیع موادغذایی و... داده شد.

ادامه مطلب