آرشیو اخبار

آخرین وضعیت همه گیری کرونا ویروس در حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

آخرین وضعیت همه گیری کرونا ویروس در حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شاهرود در جلسه شورای اداری استان سمنان که در سالن یادگار امام خمینی(ره) استانداری روز شنبه ۳۱ خرداد ماه برگزار شد آخرین وضعیت همه گیری کرونا ویروس در کشور و حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود را تشریح کردند.

ادامه مطلب
تقدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از دکتر امامیان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه به سبب کسب رتبه مناسب در حوزه فعالیت های  فناورانه
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

تقدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از دکتر امامیان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه به سبب کسب رتبه مناسب در حوزه فعالیت های فناورانه

به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود: دکتر رضا چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از دکتر امامیان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه و همکاران ایشان به دلیل کسب رتبه اول فعالیت های فناورانه در منطقه یک آمایش و دانشگاه های تیپ ۲و۳، و رتبه هشتم در بین ۵۲ دانشگاه علوم پزشکی کشور تقدیر و تشکر نمود.

ادامه مطلب
معاون تحقیقات ‌فناوری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود خبر داد؛

کسب رتبه اول دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در ارزشیابی فعالیت های فناورانه در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سال ۱۳۹۸

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از کسب رتبه اول دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در ارزشیابی فعالیت های فناورانه بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سال ۱۳۹۸ در منطقه یک آمایش (شامل دانشگاه های مازندران، سمنان، گلستان، بابل و گیلان) و دانشگاه های تیپ ۲وسه، کسب رتبه هشتم در بین ۵۲ دانشگاه های علوم پزشکی کشور خبر داد.

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

کسب رتبه برتر در زمینه فعالیت های فناورانه توسط مرکزرشدفناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

مدیر مرکزرشدفناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از کسب رتبه برتر توسط این مرکز در ارزشیابی فعالیت های فناورانه در طی سال۱۳۹۸خبر داد.

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

هشدار ریاست دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در خصوص موج دوم همه گیری کرونا- شنبه ۲۴ خرداد

آقای دکتر چمن با اشاره به شرایط کنونی کشور در مواجهه با موج دوم همه گیری کرونا اظهار داشتند: که در شرق استان سمنان ما از نیمه دوم اردیبهشت به وضعیت مهار و کنترل رسیدیم و طی این مدت موارد بدحال و بستری به حداقل ممکن رسید اما تلاش همکاران ما در بیماریابی چند برابر شد و نمونه گیری گسترده از هرگونه مورد مشکوک و یا دارای سابقه تماس در جهت قطع زنجیره انتقال استمرار دارد و به ازای هر یک مورد مثبت شناسایی شده ۵ تا ۱۰ نمونه از اطرافیان گرفته می شود و در نتیجه موارد بدون علایم و خفیف و یا با سابقه آلودگی و بهبود بافته خود به خودی نیز کشف می گردند.

ادامه مطلب
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود:

حضور دانشجویان در خوابگاه ها فقط بر اساس زمان بندی اعلام شده امکان پذیر است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: حضور دانشجویان در خوابگاه های دانشگاه فقط بر اساس زمان بندی اعلام شده توسط معاونت آموزشی برای دوره های ۲۰ روزه است.

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

آخرین وضعیت همه گیری کروناویروس در حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

آقای دکتر رضا چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در روز سه شنبه ۲۰ خردادماه سال جاری در خصوص آخرین وضعیت همه گیری کووید-۱۹ اظهار داشتند: که اکثر مناطق کشور و خیلی از مناطق همجوار شاهرود با موج جدید همه گیری مواجهند و با لحاظ نمودن شاخص بستری در وضعیت زرد و یا قرمز( با ریسک متوسط و بالا) قرار دارند و حوزه تحت پوشش این دانشگاه در دو شهرستان شاهرود و میامی از یک ماه قبل در وضعیت سفید(کم خطر) قرار دارد که طی این مدت هم تلاش های همکاران ما بیش از پیش با بیماریابی، پیگیری و مراقبت فعال در کلیه سطوح استمرار دارد و آزمایشگاه تشخیص تخصصی ما هم عملکرد بسیار مطلوبی داشته و عمدتا موارد شناسایی شده در یک ماه گذشته با نمونه گیری گسترده از مراجعات سرپایی و همچنین از موارد با سابقه تماس بوده اند و بصورت پراکنده و تک گیر موارد معدودی بدحال و بستری داشته ایم.

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

آیین نامه پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

به اطلاع می‌رساند بنیاد ملی نخبگان بر اساس "آیین‌نامه پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور" در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعتبارها و تسهیلاتی را به دانشجویان برتر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌عالی کشور اعطا می‌کند.

ادامه مطلب
مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود:

خوابگاه‌های دانشگاه از ۱۶ خرداد آماده پذیرش دانشجویان است

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: خوابگاه‌های این دانشگاه از ۱۶ خرداد برای اسکان دانشجویانی که حضورشان از سوی معاونت آموزشی تأیید شده، بازگشایی می شود.

ادامه مطلب