آرشیو اخبار

به گزارش روابط عمومی

آگهی مناقصه عمومی

دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی شاهرود در نظر دارد نسبت به واگذاری امور نگهبانی و حفاظت فیزیکی بیمارستان بهار(فاطمیه)از طریق مناقصه عمومی یک مرحله ای به پیمانکاران صلاحیت دار و واجد شرایط اقدام نماید. بدین منظور از کلیه شرکت هایی که دارای مجوز رسمی و قانونی از مرکز انتظام پلیس پیشگیری ناجا و دارای تایید صلاحیت معتبر از سازمان کار و امور اجتماعی و نیز دارای تجربه و سوابق کافی و مفید در امور مربوطه می باشند

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی

تجدیدآگهی مناقصه عمومی

دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی شاهرود درنظر دارد خدمات خودرویی مراکز میقان،قلعه نوخرقان،رودیان،دهملا،محمدآباد،زمان آباد،نردین و ستاد معاونت بهداشتی را از طریق برگزاری مناقصه عمومی یک مرحله ای به بخش غیردولتی و به شرکت های واجد شرایط وصلاحیت دار (دارای گواهینامه صلاحیت شرکت از اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی در زمینه موضوع مناقصه) به مدت یک سال واگذار نماید.

ادامه مطلب
افتخارآفرینی دانشجویان در دهمین المپیاد علمی در منطقه آمایشی قطب یک
افتخاری دیگر توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

افتخارآفرینی دانشجویان در دهمین المپیاد علمی در منطقه آمایشی قطب یک

به گزارش روابط عمومی دانشگاه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در دهمین المپیاد علمی دانشجویان پزشکی در منطقه آمایشی قطب یک کشور با راه یابی به مرحله گروهی افتخارآفریدند.

ادامه مطلب
هشدار سازمان غذا و دارو درباره مصرف قارچ های سمی
به منظور پیگیری از مسمومیت با قارچ های سمی :

هشدار سازمان غذا و دارو درباره مصرف قارچ های سمی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ستاد مرکزی اطلاع‌رسانی داروها و سموم سازمان غذا و دارو در اطلاعیه‌ای به منظور پیشگیری از مسمومیت با قارچ‌های سمی، نکات حائز اهمیتی در این زمینه را طی اطلاعیه ای هشدار داد.

ادامه مطلب
انتصاب دکترمحمد امیری بعنوان سرپرست  دبیرخانه هیأت امناء دانشگاه
رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در حکمی؛

انتصاب دکترمحمد امیری بعنوان سرپرست دبیرخانه هیأت امناء دانشگاه گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود دکتررضا چمن رییس دانشگاه طی حکمی دکتر محمد امیری را بعنوان سرپرست دبیرخانه هیأت امناء منصوب نمود.متن ابلاغ به شرح زیر است:

ادامه مطلب
کنترل بیماری های غیرواگیر با تغییر شیوه زندگی امکان پذیر خواهد بود.
معاون درمان دانشگاه در شانزدهمین همایش سلامت و زندگی شاهرود:

کنترل بیماری های غیرواگیر با تغییر شیوه زندگی امکان پذیر خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتر علی شیبانی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در شانزدهمین همایش سلامت وزندگی با موضوع ترویج سلامت عمومی و مبارزه با سرطان روز سه‌شنبه یکم خردادماه سال جاری در سالن شقایق‌های دانشگاه صنعتی شاهرودبرگزار شد بابیان اینکه بالغ‌بر ۴۰۰ بیمار سرطانی در شهرستان وجود دارد، گفت: برای کنترل بیماری های سرطان باید بر تغییر شیوه زندگی فرهنگ سازی کرد.

ادامه مطلب
رونمایی از انیمیشن "ورزش، شادی ،سلامتی"  معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود
در اختتامیه دومین جشنواره سفیران سلامت دانش‌آموزی صورت پذیرفت:

رونمایی از انیمیشن "ورزش، شادی ،سلامتی" معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دراختتامیه دومین جشنواره سفیران سلامت دانش‌آموز ی از انیمیشن آموزشی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با عنوان "ورزش، شادی ،سلامتی" جهت دانش آموزان واشاعه فرهنگ افزایش تحرک بدنی رونمایی گردید

ادامه مطلب