قابل توجه دانشجویان شرکت کننده در آزمون الکترونیک جامع داروسازی

برگزاری آزمون الکترونیک جامع داروسازی

۳۰ مهر ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۹ کد : ۳۳۴۴ اخبار اطلاعیه ها آزمون ها
تعداد بازدید:۴۴۷
آزمون الکترونیک جامع داروسازی، روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۸/۲،ساعت ۹ صبح در سالن مجازی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار می گردد
برگزاری آزمون الکترونیک جامع داروسازی

 

 

 

 

 

 

 

نکات الزامی جهت ورود به آزمون

-خواهشمند است داوطلبان جهت ورود به حوزه، کارت ورود به جلسه آزمون و اصل کارت ملی یا شناسنامه را در روز آزمون به همراه داشته و جهت ورود به آزمون به کارشناسان حوزه ارائه نمایند.  از ورود افراد بدون کارت ورود به جلسه و کارت ملی (یا شناسنامه)، اکیداً جلوگیری می گردد.

-داوطلبان‌ در صورت‌ مشاهده‌­ی اشکال‌ در مشخصات شناسنامه­ ای (نام، نام خانوادگی،...) باید آن را  بر روی کارت ورود به جلسه، با قلم قرمز رنگ اصلاح نموده و تحویل مراقبان نماید.

- جلسه­ آزمون‌ رأس‌ ساعت‌ ۰۹:۰۰صبح‌ شروع‌ می­شود؛ بنابراین درب ورودی‌ سالن‌ برگزاری آزمون  ساعت ‌08:00 صبح باز و راس ساعت 08:45 دقیقه بسته‌ می گردد.

-داوطلبان حداکثر تا ۱۵ دقیقه‌ پیش از شروع‌ آزمون،‌ حق‌ ورود به جلسه و‌ شرکت‌ در آزمون‌ را خواهند داشت‌.

-در طول‌ زمان‌ آزمون‌ چنانچه‌ داوطلبی‌ بر حسب‌ ضرورت‌، از جمله‌ بد شدن‌ وضعیت‌ جسمانی‌ یا استفاده‌ از سرویس‌ بهداشتی‌ به طور موقت‌ از جلسه‌ خارج‌ شود، باید تحت‌ مراقبت‌ قرار گیرد. در چنین مواردی، به هیچ عنوان وقت اضافی داده نمی­شود.

-به‌ همراه‌ داشتن‌ تلفن‌ همراه (حتی به صورت خاموش)‌ یا ساعت هوشمند و هر گونه‌ وسیله­ ی الکترونیک، کاغذ و قلم، یادداشت‌، کتاب‌ و جزوه‌ توسط‌ داوطلبان‌ در جلسه‌­ی آزمون‌ ممنوع‌ است و باید از ورود این‌ وسایل‌ به‌ سالن‌ آزمون‌ جلوگیری شود.

 

 


نظر شما :