نشست صمیمی ریاست دانشگاه با اعضای شورای صنفی دانشجویی

۰۵ آذر ۱۳۹۷ | ۱۸:۵۰ کد : ۱۴۲۱ اخبار و اطلاعیه ها گالری عکس
تعداد بازدید:۶۲۷
به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی اولین جلسه شورای صنفی دانشجویان در نیمسال اول تحصیلی ۹۷-۹۸ با حضور ریاست دانشگاه؛ معاونین آموزشی، پژوهشی دانشجویی، فرهنگی ، روسای دانشکده ها، مدیران حوزه دانشجویی، آموزش، دبیران و اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در تاریخ۵ آذر ماه در سالن آموزش مجازی برگزار گردید.
نشست صمیمی ریاست دانشگاه با اعضای شورای صنفی دانشجویی

به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی اولین جلسه شورای صنفی دانشجویان در نیمسال اول تحصیلی ۹۷-۹۸ با حضور  ریاست دانشگاه؛ معاونین آموزشی، پژوهشی ، روسای دانشکده ها، مدیران حوزه دانشجویی، دبیران و اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در تاریخ۵ آذر ماه  در سالن آموزش مجازی برگزار گردید.

 دکتر چمن ریاست محترم دانشگاه در این نشست با اشاره به عنصر پویایی و مشارکت دانشجویان بیان داشت :دانشجویان عزیز عضو شورای صنفی می بایست در قالب تعریف شده مباحث خاص صنفی را طرح و پیگیری نمایند و سایر موضوعات را به سایر گروه ها و تشکل های مرتبط واگذار نمایند . 

جواد مظفری دبیر شورای صنفی دانشجویان با اشاره به جلسه کشوری دبیران شورای صنفی عنوان کردند : در این جلسه دبیران شورای صنفی دانشگاهها موارد و کمبود هایی را مطرح کردند که خوشبختانه آن نواقص در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بخصوص در زمینه تغذیه، ورزش و رفاهی مشاهده نمی گردد . 

در این نشست که در فضایی صمیمانه برگزار گردید نمایندگان دانشجویان در شورای صنفی مطالبات و درخواست های دانشجویان در حوزه های مختلف را بیان نمودند .  


( ۲ )

نظر شما :