مدیر امور عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود خبر داد:

افزایش تعداد خودروهای ناوگان حمل و نقل دانشگاه برای سرویس دهی بهتر به دانشجویان

۱۲ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۴۴۷۰ اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۲۲۸
مدیر امور عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: به منظور سرویس دهی بهتر و کاهش تراکم دانشجویان در اتوبوس ها، تعداد خودروهای ناوگان حمل و نقل عمومی دانشگاه افزایش یافت.
افزایش تعداد خودروهای ناوگان حمل و نقل دانشگاه برای سرویس دهی بهتر به دانشجویان

"فریدون حیدری" در گفت و گو با مفدا شاهرود، با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای فراهم کردن بستر مناسب برای حضور دانشجویان در دانشگاه، اظهار داشت: میزان سرویس دهی به دانشجویان در حوزه حمل و نقل به نسبت شرایط عادی بیشتر شده است تا ضمن رعایت فاصله گذاری در اتوبوس ها، پروتکل های بهداشتی نیز به خوبی رعایت شود.

وی به رعایت نظافت و ضدعفونی محیط های عمومی دانشگاه اشاره کرد و گفت: خوابگاه ها پیش از ورود دانشجویان به طور کامل سم پاشی و گندزدایی شدند و ۵۰ دستگاه جامایع ضدعفونی نیز برای نصب در این محل ها خریداری شد.

حیدری اضافه کرد: همچنین به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا شیرهای آب پدالی در سرویس های بهداشتی دانشکده های بهداشت و پیراپزشکی نصب شد.

وی رنگ آمیزی خوابگاه ها، آشپزخانه و کلاس های درس را از دیگر تمهیدات بهداشتی عنوان کرد و افزود: چینش صندلی های سالن لاله در زمان امتحانات نیز به گونه ای است که فاصله مناسب بین دانشجویان رعایت شود.

همچنین مدیر امور عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به نصب ۶ دستگاه کولر نو در خوابگاه ها اشاره و اضافه کرد: ۲ دستگاه کولر با ظرفیت هوادهی ۱۳ هزار فوت مکعب در دقیقه نیز برای نصب در دانشکده پیراپزشکی خریداری شد.

حیدری یادآور شد: علاوه بر این راه اندازی چیلر با درصد بالا برای سرمایش بهتر کلاس های درس و سالن امتحانات از دیگر اقدامات انجام شده به منظور ارائه خدمات بهتر به دانشجویان در تابستان است. 


( ۱ )

نظر شما :