نتایج آزمون کتبی جشنواره هدهد در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود اعلام شد

۲۰ مهر ۱۳۹۹ | ۱۰:۲۸ کد : ۵۱۸۹ اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۴۸
با برگزاری آزمون معارف مرحله دانشگاهی بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، برگزیدگان هر رشته و راه یافتگان به مرحله کشوری مشخص شدند.
نتایج آزمون کتبی جشنواره هدهد در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود اعلام شد

آزمون مرحله دانشگاهی بخش معارف جشنواره قرآنی وزارت بهداشت به صورت مجازی در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار شد. 

در رشته سبک زندگی قرآنی "دکتر سید شاهرخ آقایان"، در رشته آشنایی با احادیث اهل بیت (ع) دکتر "حسین شیبانی"، در رشته احکام "ملیحه مظفری"، در رشته آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه "مریم خرم روز" و "مژگان فردید"، در رشته حفظ موضوعی قرآن کریم "مرادعلی باقری"، در رشته نماز "مریم عباسیان" و "زینب جعفری" و در رشته آشنایی با سیره معصومین (ع) "نجمه سادات مظلومی" و "مهسا شانیان" دارای رتبه های برتر شدند.

همچنین بر اساس میزان نمره های به دست آمده دکتر سید شاهرخ آقایان، دکتر حسین شیبانی ، مریم عباسیان، زینب جعفری، نجمه سادات مظلومی و مهسا شانیان ، ملیحه مظفری ، مریم خرم روز و مراد علی باقری  به مرحله کشوری این رقابت ها راه یافتند.

گفتنی است بنا بر اعلام امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شاهرود جوایز و لوح های تقدیر رتبه های برتر در روزهای آتی به آنان اهدا می شود. همچنین راه یافتگان به مرحله کشوری باید با امور فرهنگی تماس گرفته و از تاریخ و منابع آزمون مرحله کشوری مطلع شوند.

 آزمون رشته احکام از ساعت ۹ تا ۹:۴۵، آزمون رشته‌های نماز، سبک زندگی قرآنی و آشنایی با مفاهیم نهج‌البلاغه از ساعت ۱۰:۱۵ تا ۱۱، آزمون رشته‌های آشنایی با سیره معصومین، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم و آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه از ساعت ۱۲:۱۵ تا ۱۳ و آزمون رشته‌های آشنایی با احادیث اهل‌بیت (ع) و پرسمان معارفی از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۴:۱۵ روز گذشته برگزار شده بود.


نظر شما :