اطلاعیه ها - آرشیو

به گزارش روابط عمومی دانشگاه

اطلاعیه واگذاری مرکز تصویربرداری MRI مرکز درمانی امام حسین (ع) و CT-SCAN مرکز درمانی بهار

دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی شاهرود درنظر دارد نسبت به واگذاری مرکز تصویربرداری MRI بیمارستان امام حسین (ع) و CT-SCAN بیمارستان بهار به صورت واگذاری (مشارکت با بخش خصوصی) براساس سهمی از درآمد کل (تعرفه دولتی) طبق شرایط اعلام شده، از طریق مناقصه عمومی دو مرحله‌ای به مدت دو سال شمسی، اقدام نماید.

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه

اطلاعیه واگذاری انجام خدمات آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی و جراحی قلب مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امام حسین (ع)

دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی شاهرود درنظر دارد نسبت به واگذاری انجام خدمات آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی و جراحی قلب مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امام حسین (ع) در قالب مشارکت با بخش خصوصی از طریق مناقصه عمومی دو مرحله‌ای به مدت سه سال شمسی، اقدام نماید.

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) سال تحصیلی۹۸-۱۳۹۷

بنا به اعلام معاونت آموزش دانشگاه ضمن عرض تبریک و خیر مقدم به پذیرفته شدگان نهایی آزمون دوره دکتری تخصصی (Ph.D) سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ دانشگاه به اطلاع می رساند، ثبت نام در روزهای شنبه ۹۷/۶/۳۱و یکشنبه ۹۷/۷/۱اعلام می گردد.

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه

اطلاعیه زمان ثبت نام از پذیرفته شدگان آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) جدیدالورود دانشگاه

بنا به اعلام معاونت آموزش دانشگاه ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان محترم آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ این دانشگاه به استحضار می رساند، پس از دریافت اسامی پذیرفته شدگان از مرکز سنجش آموزش پزشکی، اطلاعیه مربوط به ثبت نام در همین وب سایت بارگذاری می گردد". ضمنا واحد تحصیلات تکمیلی دانشگاه با شماره تلفن ۳۲۳۹۵۰۰۵-۰۲۳ آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

ادامه مطلب
(اطلاعیه شماره۳ فرم های خوابگاه و وام های تحصیلی )

قابل توجه پذیرفته شدگان کنکور سراسری ۱۳۹۷ دانشگاه علوم پزشکی شاهرود (اطلاعیه شماره۳ فرم های خوابگاه و وام های تحصیلی )

بنا به اعلام معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت، به اطلاع پذیرفته شدگان محترم می رساند مدارک درخواستی ذیل مربوط به واحد امور دانشجویی بوده و از مدارک درخواستی واحد آموزشی مجزا می باشد.

ادامه مطلب
اطلاعیه شماره۲ ثبت نام

قابل توجه پذیرفته شدگان کنکور سراسری ۱۳۹۷ دانشگاه علوم پزشکی شاهرود(اطلاعیه شماره۲ )

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت، به اطلاع پذیرفته شدگان محترم می رساند که قبل از ثبت نام حضوری در دانشگاه می بایست ثبت نام اینترنتی خود تکمیل نموده و کد رهگیری در یافت کرده باشند. حضور دردانشگاه براساس جدول ذیل و صرفا به منظور تایید مدارک ارسالی که از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی انجام شده ضروریست .بنابراین بدون ثبت نام اینترنتی امکان ثبت نام حضوری وجود نخواهد داشت.

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان چهل و پنجمین دوره آزمون دستیار تخصصی سال ۱۳۹۷

بنا به اعلام معاونت آموزشی دانشگاه ضمن عرض تبریک و خیرمقدم به پذیرفته شدگان محترم چهل و پنجمین دوره آزمون دستیار تخصصی به اطلاع می رساند، پذیرفته شدگان محترم می بایست با در دست داشتن مدارک مندرج ذیل در روزهای یکشنبه ۹۷/۶/۱۱ لغایت سه شنبه ۹۷/۶/۱۳ جهت ثبت نام به آدرس ذیل مراجعه نمایند.

ادامه مطلب