اطلاعیه ها - آرشیو

به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

فراخوان جذب نیرو توسط شرکت فنی مهندسی هوشمند توانیر مانا طرف قرارداد با دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

فراخوان جذب نیرو توسط شرکت فنی مهندسی هوشمند توانیر مانا طرف قرارداد با دانشگاه علوم پزشکی شاهرود جهت تامین کادر نیروی انسانی خود به تعدادی نیروی تاسیساتی در بیمارستان امام رضا (ع)، شهر میامی نیازمند است .

ادامه مطلب
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

آگهی انجام امور حسابرسی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شاهرود

دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی شاهرود درنظر دارد انجام امور حسابرسی (انتخاب حسابرس) سال ۱۴۰۲ خود را از طریق انجام  استعلام و پس از طی فرایند مربوطه برابر دستورالعمل مصوب هیات امنای دانشگاه، به موسسات حسابرسی که دارای توان، تجربه و سوابق حرفه‌ای مفید در دستگاه‌ها و نهادهای بخش عمومی به ویژه دانشگاه‌ها و شرکت‌های دولتی را دارند واگذار نماید.

ادامه مطلب
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

اعلام اسامی مرحله اول پذیرفته شدگان آزمون خدمات

با توجه به برگزاری آزمون خدمات توسط شرکت طرف قرارداد با دانشگاه، و نظر به اینکه معرفی نیروهای پذیرفته شده حسب نیاز مراکز تحت پوشش دانشگاه انجام خواهد پذیرفت، در حال حاضر با توجه به نیاز مراکز درمانی، مرحله اول اسامی پذیرفته شدگان از طریق سایت شرکت مذکور به آدرس اینترنتی زیر قابل روئیت می باشد.

ادامه مطلب

قابل توجه دانشجویان متقاضی وام تحصیلی متمم نیمسال اول ۱۴۰۱

دانشجویان ورودی جدید و دانشجویانی که به هر علت موفق به ثبت درخواست وام تحصیلی نیمسال اول۱۴۰۱ نشده اندجهت درخواست وام مذکور ازتاریخ ۱۸/۰۸/۱۴۰۱ لغایت ۰۲/۰۹/۱۴۰۱ با مراجعه به پرتال تسهیلات به آدرس ذیل اقدام نمایند.

ادامه مطلب