برگزاری گرامیداشت مقام معلم و شانزدهمین جشنواره آموزشی شهیدمطهری درون دانشگاهی در دانشگاه

برگزاری گرامیداشت مقام معلم و شانزدهمین جشنواره آموزشی شهیدمطهری درون دانشگاهی در دانشگاه

۲۷ خرداد ۱۴۰۲ | ۰۸:۱۴ کد : ۱۲۲۰۱ اسلاید شو اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۲۶۲
مراسم گرامیداشت مقام معلم و شانزدهمین جشنواره آموزشی شهیدمطهری درون دانشگاهی در دانشگاه با حضور دکتر حسین شیبانی رییس دانشگاه ، مسئول نهاد رهبری دانشگاه ،معاونین ،اعضای هیات علمی دانشگاه ، روسای دانشکده ، اعضای هیئت‌ علمی دانشگاه دوشنبه ۲۲ خردادماه سال جاری در سالن پورسینا دانشگاه دانشگاه برگزار شد

دکتر حسین شیبانی رییس دانشگاه در آیین بزرگداشت روز استاد با اشاره به حدیث «العلم سلطانٌ» نقل شده از حضرت علی (ع)، اظهار کرد: برای داشتن یک کشور قدرتمند باید دانشگاه های اثربخش و برای داشتن یک دانشگاه اثربخش باید اساتید توانمند داشته باشیم.

رییس دانشگاه حرکت به سمت دانشگاه های نسل نو، بین المللی سازی، ، استقرار رویکرد دانشگاه الکترونیک مبتنی بر فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی، را به عنوان اهداف دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برشمرد و وی در این مراسم گزارشی از عملکرد حوزه سلامت ارایه نمود.

دکتر حمید واحدی معاون آموزشی دانشگاه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد مطهری، روز معلم و استاد را به تمامی اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه تبریک گفته و بیان داشت هرچند روز معلم با فاصله برگزار شده به این معناست که هر روز معلم است و از تلاش ها و دلسوزی های اساتید که نقش بسزایی در پیشبرد و توسعه اهداف علمی و پژوهشی دانشگاه دارند تقدیر و تشکر نمود.

معاون آموزشی دانشگاه افزود: معلمان نقش بسیار زیادی در رسیدن به اهداف و پیشرفت دارند که باید قدر آنها را دانست و حوزه آموزش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در تحقق بسته های تحول آموزش به خوبی عمل کرده و نتایج آن در جشنواره شهید مطهری مشهود هست .

مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه با اشاره به لزوم تبیین نقش اساتید و معلمان در جامعه بیان داشت: برای پیشگیری از کم رنگ شدن فرهنگ احترام به اساتید و معلمان لازم است که نقش معلم در پرورش نیروی انسانی به درستی تبیین شود.
این مراسم با تلاش و همت معاونت آموزشی و مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه برگزار شد و مورد استقبال اساتید، کارکنان و دانشجویان قرار گرفت و در این مراسم با اهداء لوح تقدیر از اساتید، اعضاء هیات علمی و برگزیدگان جشنواره شهید مطهری تقدیر به عمل آمد.


نظر شما :